PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1461}

Ciało i krew

Flesh+Blood
7,0 3 644
oceny
7,0 10 1 3644
7,3 3
oceny krytyków
Ciało i krew
powrót do forum filmu Ciało i krew

Film jest brutalny i wulgarny. Bardzo mroczny. Postacie można podzielić na dwa rodzaje: na te troche nie do końca złe i te złe do szpiku kości. Dzisiejsze tego typu filmy to słodziutkie kino bez wyrazu (Beowulf & Grendel jest wyjątkiem potwierdzającym regułę). A tu jest ciało i krew. Gorąco polecam.

Hyde911

dokładnie dawno ten film ogladalem ale jest naprawde mroczny zapada w pamieci

parker

dzieki za te wypowiedzi, z trailera na yt niestety bym tego nie wywnioskowala

ocenił(a) film na 8
Hyde911

świetnie mi zareklamowałeś film na bank obejrzę :-)

ocenił(a) film na 5
Hyde911

Dla mnie film trochę nijaki i naciągany, chociaż uwielbiam Rutgera Hauera i filmy z tamtych lat. Zaraza która zwala z nóg po 2 minutach infekcji jakoś wygląda dla mnie nie realnie... Podobnie wiele wątków tego filmu i detali (które tworzą całość) jest dla mnie naciągane. Liczyłem na coś więcej, ale ze względu na Rutgera Hauera i Briona Jamesa daję 5 - 6 /10.

ocenił(a) film na 6
farber

Mam dokładnie takie samo zdanie. Rutger jak zwykle stworzył najlepszą postać w filmie... ale w sumie co z tego jeżeli piorun jest tam w stanie przeciąć łańcuch, nie rażąc człowieka nim spętanego, zaraza jednych zabija na miejscu, innych po jakimś czasie, a jeszcze innych nie, żołnierze tworzą niesamowicie skomplikowaną konstrukcję z drewna mając do dyspozycji jedynie miecze i rysunki itd. Można błędów w scenariuszu wymienić zbyt dużo żeby ten film nazwać dobrym. A sama fabuła jakaś niesamowicie wyrafinowana nie jest.

ocenił(a) film na 3
farber

Mam bardzo podobne zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones