PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 287
ocen
6,6 10 1 117287
6,9 45
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Miałem nieprzyjemność oglądać go na pełnej sali. Film jest bardzo cichy, prawie bez dialogów, więc doskonale słychać otoczenie. Jakiś debil siedzący za mną przez 15 minut wpi****lał M&M's i nie pozwalał skupić się na filmie, a potem kolejny koleś obok mnie wyciągnął z plecaka pierd****ą paczkę wiejskich ziemniaczków i zaczął szeleścić. Poczekajcie aż pojawi się na platformach streamingowych albo kupcie bluraya, bo nie warto psuć sobie dobrego filmu

banan_w_betonie

hej! to ja wyciagnalem paczke chrupek, nie przesadzaj, ze az tak sie nie skupiles, chyba ze masz adhd...

ocenił(a) film na 7
El_Draque

to następnym razem najedz się przed seansem.. Z głodu w 1,5 h nie padniesz.. Nie psuj innym seansu

sztohas

nie wierzę że ktoś po 4 latach odpisał na ten komentarz i jeszcze myślał że to naprawdę ten sam gość co szeleścił w kinie xD

ocenił(a) film na 7
kozgi

Haha ;p

ocenił(a) film na 6
kozgi

Szeleszczący w kinie są wszędzie, a imię ich MILION. Mówić do jednego, to tak jak do wszystkich - bez efektów.

mak65

Może to i prawda :D

ocenił(a) film na 9
banan_w_betonie

To miałeś ostrego pecha :/ Mi się o dziwo trafił jeden z najcichszych seansów w multipleksie

Milka124

Mnie tak samo z tego co pamiętam

ocenił(a) film na 7
banan_w_betonie

Ja miałem to szczęście że na sali było 13 osób. Chociaż para za mmą wcinała popcorn robiła to naprawdę cicho, pewnie ze strachu.

ocenił(a) film na 9
Dude_

Pewnie z kultury.

ocenił(a) film na 9
banan_w_betonie

U mnie na sali była kompletna cisza

banan_w_betonie

A my z narzeczonym dziś byliśmy w zupełnie pustej sali :-)

wyzmagd

Ale nie był to USC?

ocenił(a) film na 9
banan_w_betonie

O, to mi się udało i trafiłam na spokój. Byłam na seansie w sobotę o 12:30, poza mną było może kilkanaście osób. Przez cały film nie było słychać ani jednego dźwięku. Wszyscy kulturka. Tylko w jednej scenie która mnie wzruszyła, poleciały mi łzy i wręcz się dławiłam żeby tylko nikt nie usłyszał :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
osmy_na_nostromo

jaki debil

banan_w_betonie

Tak sobie myślę, że takie potwory to by się nieraz przydały na to ludzkie hałasujące bydło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones