PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793644}

Cień wątpliwości

Une part d'ombre
5,6 431
ocen
5,6 10 1 431
Cień wątpliwości
powrót do forum filmu Cień wątpliwości

thriller. To raz. Film niezmiernie ciekawy dla ludzi ciekawych, dla nudziarzy - nudny. To dwa.
Tilmanowi udała się rzecz rzadka, bo porzucił zawsze miałką, kryminalną opowiastkę z serii "kto zabił?" dla pokazania relacji rodzinnych, towarzyskich, zawodowych w obliczu podejrzenia głównego bohatera o zabójstwo. Polecam.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Obejrzałam tylko dlatego, że byłam ciekawa, czy jestem ciekawa. I ze zdziwieniem stwierdzam, że jestem (a mam się raczej za nudną osobę).

Problem polega na tym, ze "Cień wątpliwości" został zakwalifikowany jako thriller i dlatego oglądają go nie ci, co powinni. Bo, jak słusznie zauważasz, thrillerem to on nie jest i zagadka, kto zabił, w miarę rozwoju akcji schodzi na dalszy plan. Mocne, obyczajowe kino. Można by grymasić, że niby nic nowego i morał powszechnie znany, ale sposób w jaki ten trywialny temat jest zaprezentowany - świeży i przewrotny - czyni z niego rzecz wartą obejrzenia.

Wielkie dzięki za rekomendację:)

ocenił(a) film na 7
mucha_nie_siada

Dzięki za dobre słowo. Albo innymi słowy - mucha nie siada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones