PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 580
ocen
5,0 10 1 78580
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya
ocenił(a) film na 6
Tun3r

Hahaha, współczuję :P
Może zrób tak jak mój facet, wyślij swoją loszkę na Greya ze swoją psiapsiółką co Tobie zaoszczędzi tortur, a na walentynki przygotuj coś speszyl ;-) pozdrawiam

kilmenyy

"loszkę" :D kradnę do słownika ;)

ocenił(a) film na 4
Tun3r

Serio dopiero wczoraj usłyszałeś o tym określeniu?

ocenił(a) film na 6
RAC_79

tez mnie to zdziwiło :D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Lubisz jak chłopak mówi do ciebie loszka ? :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

nie mówi tak do mnie, jest na tyle kreatywny że używa w moim kierunku ciekawsze ksywki :D
ale "loszka" stało się ostatnimi czasy dosyć popularne, więc mam z tego bekę ;D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Chyba przez tego Cypisa, czy chociażby blok ekipę. W sumie całkiem zgrabna jesteś, znalazłbym ciekawsze określenia :P

ocenił(a) film na 6
RAC_79

nie oglądam blok ekipy więc nie wiem, ja ten tekścik mimowolnie widziałam na fejsie, bo swego czasu była plaga wydarzeń typu "w walentynki zabiorę swoją loszkę do kfc" albo " w walentynki wytatuuję sobie imię mojej loszki" :D także wkręciło mi się jakoś automatycznie ;D

w sumie to ciężko stwierdzić jak się widzi tylko profilowe, no ale dziękuję;).
tak tak, bo każdy facet stwierdzi że jest kreatywniejszy od drugiego ;D :P

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Nie stwierdzam, że jestem kreatywniejszy od twojego chłopaka/faceta. Stwierdzam jednak, że nie określiłbym cię loszką, dobrałbym bardziej wysublimowane określenie xD

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Cieszy mnie to ^^.
Na całe szczęście nie jestem tak nazywana, trochę nieskromnie stwierdzam że zasługuję chyba na bardziej subtelne i oryginalne ksywki/określenia ;D ^^

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Na-pewno jesteś tego warta, tak... :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Hahah, już mi tak nie słodź, bo się jeszcze nabawię cukrzycy! XD

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Masz dużą tolerancję cukru, nic Ci nie będzie :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

skoro tak twierdzisz.. uff, uspokoiłeś mnie ;D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Powinnaś być przyzwyczajona do tego :P

ocenił(a) film na 6
RAC_79

szczypta skromności czasem nie zaszkodzi... nawet jeśli momentami bywa udawana :P xD

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Ciężko byłoby mi wyuczyć się takiej zdolności w stosunku do ciebie :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

podobno nauka czyni mistrza, czy coś takiego.. :D

swoją drogą ile tu się nazbierało spamu i hejtów(już mnie nawet w postach poniżej zgnojono), jeszcze wczoraj była tu tylko moja odpowiedź! :P
komercha na miarę zmierzchu normalnie :D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Ja sam tu wbiłem, żeby trochę sobie jaja porobić z osób, którym podoba się ten film :D Im więcej osób się kłóci w takich wątkach tym większa beczka śmiechu :)

ocenił(a) film na 6
RAC_79

ja mam bekę zarówno z tych którzy filmu bronią (w sumie bardziej się do nich zaliczam niż nie zaliczam), i z hejterów którzy wylewają swoje gorzkie żale i obrażają wszystkich co byli w kinie xD ( ja byłam i wcale nie jestem gimbusiarą albo niewyżytą mamuśką)
dobrze że mam dystans do siebie, bo po wyzwiskach które przed chwilą na swój temat przeczytałam, jeszcze bym się popłakała xD
w sumie wiedziałam że będzie tutaj gówno burza więc specjalnie wbiłam czekając aż jakiś troll mnie zacznie obrażać, można się trochę pośmiać przy kawce ;D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Ha! Polecam obserwować fora filmowe, które będą właśnie przynosić takie gówno burzę. Filmy kontrowersyjne właśnie typu Grey czy Zmierzch, Avatar (Kiedyś) czy nowe Gwiezdne Wojny, nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie tam jaja odchodzą.

P.S Ale niewyżyte mamuski są całkiem spoko :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

obserwuję, obserwuję :D na gwiezdnych wojnach akurat nie czytałam, nie zawsze mam wenę, ale że miałam dziś nołlajfową niedzielę na pełnym chillu to sobie dziś poczytałam trochę ;D
Na zmierzchu też kiedyś intensywnie obczajałam najbardziej burzliwe wątki, mimo że też byłam jedną z tych gimbusiar(a w sumie to już wtedy prawie licealistka), która podkochiwała się w Edwardzie i przeczytała całą serię, to nie mogłam z tych lasek co się kłócą czy lepszy jest team Edward czy też team Jacob :D :D

P.S. Pewnie tak, ale ja jestem jeszcze za młoda żeby przykleić sobie tę zacną rangę :D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Z pewnych rzeczy wyrastamy i to co nas drażniło, denerwowało dzisiaj bawi. Dlatego czasami warto właśnie wejść i się pośmiać. Jednak pół prawdą, pół prawdą film najwyższych lotów nie jest i nigdy nie będzie. To po prostu twór dla nastolatek czy jak napisałaś napalonych mamusiek :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

to prawda, ale ja byłam i się jakoś nie wstydzę, mam dystans do siebie.
ale kuźwa to już przesada, ten Damian pode mną wciska się do każdej dyskusji jak jakiś pryszczaty no life, jeszcze inni wyzywają od dziwek! o_O
człowiek się szykuje do pracy i na chwilę wpadł obczaić czy coś się dzieje a tu strażnicy hejtu ciągle na horyzoncie :D przegięcie pały

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Damian w porządku się wydaje, tylko młody i gniewny. Taki okres każdy powinien przejść.

A ja sobie myślę, co ty tak rano robisz na tym portalu. Myślę sobie, pewnie musi mi odpisać xD

ocenił(a) film na 6
RAC_79

gniewny w internetach, a to bohater ;D niech tam sobie spamuje, ale mojej zacnej osoby nie trzeba obrażać ^^ ;p

Tak, specjalnie wstałam bo nie mogłam wytrzymać żeby nie sprawdzić co się tutaj wyprawia xD Tak serio, to jestem kobietą pracującą, ale zanim się nią staję o godzinie 8, muszę się napić kawy.. bez kawy z domu nie wyjdę;p
a głupio tak pić kawę gapiąc się w sufit, więc co mi tam, weszłam sobie na mój ulubiony portal poczytać wyzwiska :D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Na pewno jest gniewny i poza internetem, wierzę w niego.

Myślałem, że specjalnie dla mnie...a nie tam dla innych;p
No cóż kolejny dzień za nami, a komentarzy przybywa, jeszcze trochę hejtu będzie... :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

no i posypał się na mnie dodatkowy grom ;))

haha, tak, wstałam specjalnie o 5 rano aby móc Ci odpisać! przejrzałeś mnie xD

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

No słuchaj, nie obraziłbym się :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

o ja cię, zaskoczyłeś mnie :D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

o proszę i nowy avatar, buzie pokaż :)

ocenił(a) film na 6
RAC_79

to jest takie artystyczne, wakacyjne :P
e tam, pozostanę sobie tajemnicza :)

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Mi zawsze możesz pokazać :)

ocenił(a) film na 6
RAC_79

pozostawię Cię póki co w niewiedzy;))) :)

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Póki co, czyli jest szansa :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

myśl sobie co chcesz:D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Zaraz sprawdzę na facebooku xD

ocenił(a) film na 6
RAC_79

będziesz mnie stalkować? xD

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Bez przesady :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

uff, bo już się wystraszyłam ;D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Spokojnie, no ale już widziałem :P

ocenił(a) film na 6
RAC_79

.. nie będzie Cię dręczyć zagadka w takim razie :P :)

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Szczerze muszę przyznać, że lepiej mi od razu :)

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Uff, kamień z serca, nie okazałam się jednak żadnym wąsatym marianem :) :D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Taki grecki typ urody? :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

grecki, włoski, podobno nawet hiszpański, ale chyba najbliżej pod lekko turecki;)

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

No faktycznie, spojrzę jeszcze raz dla pewności :D

ocenił(a) film na 6
RAC_79

nie ma co polemizować, mam odrobinkę tureckiej krwi więc wszystko się zgadza:D

ocenił(a) film na 4
kilmenyy

Serio? Podoba mi się taka egzotyczna uroda :)

ocenił(a) film na 6
RAC_79

serio. chyba rzucę moją pracę i otworzę własną budkę z kebabem:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones