PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11247}

Ciotka Julia i skryba

Tune in Tomorrow...
6,5 788
ocen
6,5 10 1 788
Ciotka Julia i skryba
powrót do forum filmu Ciotka Julia i skryba

troche dziwny ale fajny. Najlepsze były sceny tej powieści no wiecie "nie kocham jej jak siostry..." itp :)

ocenił(a) film na 7
_blackjelly_

Też ten film wydał mi sie dziwny, ale raczej "taki sobie" niz fajny. Sama sie sobie dziwię, ale rówinież mi najbardziej przypadły do gustu sceny ze sluchowiska bo były tak absurdale i kiczowate, że aż zabawne ;)

Co do aktorstwa to Peter Falk był w porzadku, mimo że obleśny :P a Keanu Reeves niestety ciągle sprawia wrażenie kłody i nie lubię jego sposobu gry i jego głosu , chociaż kilka lat temu w czasie pierwszego Matrixa byłam pod wielkim (jak większość nastoletnich dziewczyn :D) wrażeniem jego aparycji. Na szczęscie wrażenie minęło...:)

Mirabilisa

A ja go nie widziałam, a baaardzo bym chciała, bo widziałam kawałki i Keanu wydaje się uroczy:)
Hehe i co do Keanu, to ja po pierwszym obejrzeniu Matrixa Go znienawidziłam :D [ wiem to dziwne;pp ] i dopiero teraz zaczęłam Go lubić, wg. mnie jest cudownym aktorem i przeuroczym człowiekiem :))

ocenił(a) film na 10
_blackjelly_

Prowadzisz jak pijany jedoręki Albańczyk.Nie dialogi są doskonałe.

ocenił(a) film na 10
adamir19

Nigdy ale to nigdy nie nazywaj mnie Albańczykiem.Albańczycy ssają matkę do 10-go roku życia,i bardzo kochają swoje zwierzęta.Dialogi palce lizać.

adamir19

dialogi cudne....ale rozłożył mnie albański wieśniak, któremu zdechła krowa :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones