PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97638}

Cmentarna szychta

Graveyard Shift
5,2 1 660
ocen
5,2 10 1 1660
Cmentarna szychta
powrót do forum filmu Cmentarna szychta

Reszta jest bardzo przeciętna i nie warta większej uwagi, ale jak ktoś obejrzy film to nie będzie jakoś szczególnie zawiedziony. Wygląd potwora był przynajmniej przyzwoity, przypominał on szczura z łączonego z nietoperzem, a właściwie na odwrót bo od szczura to miał tylko ogon. Ogólnie film średni. 5/10

Cyryn

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Gościu, to jest wpis z przed 13 lat xD I to nie żadna "mądrość" tylko po prostu moja opinia o tym filmie, której nie zmieniam z perspektywy czasu. A to forum to jest właśnie po to aby i "gimbusy" mogły wyrażać swoje zdanie na temat jakiejś produkcji. Ktoś ma inne? Spoko, po to jest sztuka aby każdy mógł ją oceniać jak mu się podoba.

ocenił(a) film na 5
Cyryn

Daj spokój, szkoda gadki. Typ ma chyba jakieś problemy, pluje się do każdej wypowiedzi na temat tego filmu (a połowa jest sprzed ponad X lat), która nie wychwala go pod niebiosa, w dodatku robi to na zasadzie ctrl + c/ ctrl + v, albo majaczy coś o macaniu kur (serio). Niech ma gość satysfakcje, że wreszcie skończył "gimbazę", i niech się uwarzą za "filmoznawcę" XD Ja wolę się nie znać, bo jak widać to znawstwo ludziom jakiś ból dupy generuje. Najlepsze jest, że kitku nie jest w stanie sam napisać sensownego zdania na temat tego filmu. Także beczka beczką, ale miejmy nadzieję, że mu się tam wszystko ułoży w końcu :)

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

*uważa. (facepalm) co z tym edytowaniem postów?

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Też ostatnio zetknąłem się z tym typem, przychlast jakich mało. Możliwe, że upośledzony albo niedrobiony, bo do obrażania pierwszy, a do argumentów i dyskusji ostatni. Umiejętność wypowiadanie się także karygodna.

ocenił(a) film na 6
Cyryn

Nie przejmuj się, to jakiś frustrat-troll, ostatnio odkopuje moje wypowiedzi sprzed 8-10 lat i obraża tylko. Zero argumentacji, merytoryki, własnego zdania, tylko przytyki od gimbusów, i tak dalej. Chociaż nie jeden gimbus z pewnością jest mądrzejszy od tego idioty, który pisać po polsku składnie nie potrafi xD. Wyczuwam ogromne kompleksy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones