PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4621}

Co z tym Bobem?

What About Bob?
6,9 4 424
oceny
6,9 10 1 4424
Co z tym Bobem
powrót do forum filmu Co z tym Bobem?

Co z tym Bobem?

ocenił(a) film na 7

Kiedyś, kiedyś... na HBO. Pod koniec lat 90-tych... wycisnąłem ostatnie pokłady łez (ze
śmiechu). Wczoraj obejrzany film ponownie śmieszy, ale ja już chyba nadto spoważniałem
;)

ocenił(a) film na 4
jarry

Ja też oglądałam drugi raz bo nie pamiętałam o co w nim chodziło (ten i inne filmy z Billem Murrayem) i strasznie mnie wymęczył. Bill mnie wkurzał, prawie nie był śmieszny, jakaś masakra. Podobnie kiedyś uważałam że starzy "Producenci" to najśmieszniejszy film na świecie ;) chyba w wieku 13 lat. Teraz po obejrzeniu dałabym mu raczej wymuszoną 6 - za bardzo za dużo za męcząco. Ja nie wiem co bardziej się zmieniło, mój gust czy standardy kina, ale byłam mocno zaskoczona. Aż się boję obejrzeć Ghost Busters ;0

ocenił(a) film na 7
szweter

Ghost Busters, wygląda dziś archaicznie. Sceny, gagi opatrzone i w dużym stopniu wyżęte przez hollywoodzką machinę nie dają już takiej satysfakcji. Jakiś rok temu obejrzany, chwilami doprowadzał do znużenia... ufff...

jarry

ojejku - poczytałam, i aż się boję, bo uwielbiałam ten film, ale oglądałm go ostatni raz ... no jeszcze w latach 90-tych,teraz pomyślałamże obejże z córką wspaniałe kino, ale po Waszych wypowiedziałch, przerzucę się na inny film, a sama, ukradkiem zobaczę czy mam podobne odczucia co Wy...

ocenił(a) film na 7
dorotka_a

powoli dochodzę do wniosku, że najlepiej pozostawić sobie wspomnienie miłych chwil naiwnie spędzonych przed ekranem, niż odgrzewać ponownie kotleta tyle razy opiekanego potem przez macdonaldsową kinematografię...

ocenił(a) film na 9
jarry

Co racja to racja. Miło wspominałem 'Wyścig Cannonball' 1 i 2, po latach jednak okazały się to nieśmieszne niewypały nie do oglądania. I boję się obejrzeć 'Mistrz kierownicy ucieka' którego również uwielbiałem - ten sam reżyser i główny aktor co w 'Cannonball run'.
'Co z Bobem' jak dla mnie jest jak wino - im starszy, tym lepszy, bardziej błyskotliwy, zabawny. Człowiek dojrzewa, rozumie pewne rzeczy lepiej niż kiedyś i bardziej go to bawi niż dawniej.
Ghostbusters to niesamowite wspomnienia lat 80 - klimat, muzyka, efekty. Dla mnie, podobnie jak 'Back to the future', klasyk absolutny.

ocenił(a) film na 9
dorotka_a

Mam to samo ;) daaawno, dawno temu widziałem ten film i zajebiście mi się podobał, do tego stopnia, że od 2005 roku stała przy nim ocena 10/10 ;] ale po tym co tutaj czytam obniżyłem niejako protekcyjnie do 9 i w sumie aż nabrałem obaw przed kolejnym seansem po latach ;-)

ocenił(a) film na 7
jarry

Miałam podobnie z "The Burbs". Kiedyś był taki zabawny a teraz już mniej bawi, choć uważam nadal że jest super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones