PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 575
ocen
5,8 10 1 8575
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor
dengr

no i?

To chyba normalne, że człowiek wypowie się o filmie po jego obejrzeniu, a nie przed.

ocenił(a) film na 6
dengr

trzeba byc nienormalnymn zeby sie temu dziwic..............

dengr

Ani fajny ani nie fajny ! Jak dla mnie przeciętniak, ot tyle...gra aktorska bardzo słaba, fabuła również. Przewidywalny...5/10

npebi

Dla mnie to byla to troche komedia:P:PxD chodzi o pocztek.Jak spostrzegli ze na suficie jest wąż(na suficie????przyklejony klejem pewnie:P:P:P) I jak uciekali z krzykiem calą rodzina na dach jakby przed gosciem z siekiera w reku conajmniej!!!ATAK KRWIOŻERCZYCH węzy !!:P Czy weze chodza po schodach?? I jeszcze jak mu ta glowe odrąbal...Film nadrobil jednak klimatem pozniej..;p i trzymal w napieciu.:P:):):D

ocenił(a) film na 7
dengr

Film nawet fajny. Pierwsza połowa (oprócz akcji z wężami) nudna.[Spoiler]Dopiero kiedy zorientowali się, że koleś zabił dzieci[/Spoiler] film zaczął trzymać w napięciu. Mimo wszystko spodziewałem się lepszego scenariusza. Właściwie można by wyciąć część pierwszej połowy i rozbudować drugą. Moja ocena: 7/10.

dengr

O ludzie, to chyba normalne, nie?

A co, ty najpierw oceniasz a potem oglądasz w telewizji, albo w kinie?
Jak tak to pogratulować.

dengr

Autor tematu chyba myśli, że jest fajniejszy, bo widział ten film już wcześniej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones