PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 574
oceny
5,8 10 1 8574
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

Katastrofa...

ocenił(a) film na 2

Niestety wg mnie film przewidywalny od 10 minuty do samego końca. Brak spójności akcji - to nie thriller a raczej kiepsko nakreślona fabuła filmu akcji.
W domu można obejrzeć dla zabicia czasu - gdybym musiał zapłacić za kino - to bym się wściekł. Sharon, mimo 45 lat na karku prezentuje się wciąż nieźle - dla fanów aktorki - jedyny "smaczek".
Generalnie - film kiepski.

ocenił(a) film na 8
robert_hiczuk

Tak z ciekawości jakie thrillery uważasz za dobre ?

ocenił(a) film na 2
Kileeer

Siedem, Uprowadzona (podobno to sensacja), Kolekcjoner kości, Dziewczyna z tatuażem, Milczenie owiec i reszta z kolekcji, Sierota, Efekt motyla, System i tym podobne...

ocenił(a) film na 8
robert_hiczuk

aha . Spędziłem dosyć miły wieczór przy filmie ale szczerze mówiąc go prawie nie pamiętam .

ocenił(a) film na 5
robert_hiczuk

"Stevie"- polecam

ocenił(a) film na 3
robert_hiczuk

Nuda. Za to akcja z wężami potrafiła rozbawić. Poza tym koleś w barze tankuje drinki, a potem jedzie jak gdyby nigdy nic. Za to na drugi dzień, na kacu nie ma już tej fatalnej grzywki, a normalne włosy. W końcowych scenach babeczka wpada do studni i obija sobie jedynie kostkę. Studnia bardziej przypomina grotę, jaskinię. I jeszcze ta muzyka w "niebezpiecznych momentach" ...

ocenił(a) film na 5
robert_hiczuk

Naprawdę film nie ciekawy.Jak lubię tego aktora to tu mi się nie podobał.

użytkownik usunięty
robert_hiczuk

ja też jestem zmieszana, film nawet nieźle się zaczynał, ale szybkie i łatwe zabicie głównego "sprawcy strachu" mnie zaskoczyło, kiedy napięcie zaczynało narastać nagle ot tak prosto się skończyło- mam niedosyt

robert_hiczuk

Też jesteś przewidywalny i to już po trzech minutach, ale nie przeszkadza to, aby czuć sympatię do Ciebie.

robert_hiczuk

androny z ambony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones