PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 574
oceny
5,8 10 1 8574
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

Raczej śmieszny

ocenił(a) film na 3

Czy nie uważacie, że ta scena z wężami była dosyć śmieszna? Skręcałam się na niej po raz drugi. Postanowiłam "Cold Creek Manor" obejrzeć raz jeszcze, by znaleźć w nim jakieś super momenty, ale nie znalazłam. Ogólnie film niczego sobie, ale niektóre sceny nadają się raczej do dobrej komedii... I ta wiecznie skrzywiona paszcza Kristen Stewart.

ocenił(a) film na 6
ringerilia

Zgadzam się, film wydaje się zahaczać o komizm, gra Kirsten wydaję się być, najtrafniej, żadną grą, cały czas chodziła niezadowolona.

ocenił(a) film na 2
why_why1

zgadazam się z Wami,film jak najbardziej jest komiczny,a zwłaszcza scena z wężami, a co do gry aktorskiej Kirsten to jak zwykle tej gry nie było, jakim cudem on dostaje angaże do jakich kolwiek filmów(??)

użytkownik usunięty
why_why1

Trudno być zadowolonym kiedy nagle okazuje się że musisz przeprowadzić się na zadupie gdzie odwiedza was psychol który wpuszcza do domu stado węży, a po jakimś czasie morduje ci konia. Rzeczywiście same powody do radości!

ocenił(a) film na 7
ringerilia

cóż mogę rzec, hę? Mam kupę śmiechu z waszych komentarzy typu, "kristen jak zawsze ze skwaszoną miną" itp. lol

ocenił(a) film na 3
WilliamCrazy1

A ja mam kupę śmiechu z Kristen Stewart w tym filmie ;-)

użytkownik usunięty
WilliamCrazy1

Uważaj żeby twoja twarz od tego śmiechu też się nie skrzywiła i to na stałe.

ringerilia

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones