PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 572
oceny
5,8 10 1 8572
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

skonczyłam oglądać w momencie jak Cooper szukał jakiś tam dowodów i jego żona przyjechała a on myślał ze to ktoś inny i jej przywalił xDD

ocenił(a) film na 5
daria012

dołączam się do prośby, jak w tym momencie POLSZMAT znowu puścił reklamy to miarka się przebrała i poszedłem spać.

daria012

Cooper z żoną poszli do tego Diabelskiego Gardła, które okazało się być głęboką dziurą w ziemi (coś jak studnia), spuścili w głąb kamerę na linie i zobaczyli szkielet. W międzyczasie zrobiło się ciemno, Cooper skontaktował się z policjantką, która miała do nich przyjechać. Cooper miał wyjść jej na przeciw, więc zostawił żonę samą. Policjantki nie było tam, gdzie się z nią umówił i do tego zobaczył że ma przebite opony w swoim samochodzie. Oczywiście okazało się, że Dale załatwił policjantkę i przyjechał zamiast niej. Wepchnął żonę Coopera do tego Gardła. Potem Cooper ją wyciągnął i chcieli odjechać, ale samochód żony został podpalony, więc postanowili zostać w domu na noc. W domu był nie kto inny jak Dale i tam po krótkiej szarpaninie małżeństwo zabiło Dale'a i żyli długo i szczęśliwie w tym domu w Cold Creek :]

Mam nadzieję, że niczego istotnego nie pominęłam albo nie przekręciłam.

juliee_

dziękuje :D :**************************************

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones