PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4718}
6,8 252
oceny
6,8 10 1 252
5,7 3
oceny krytyków
Cradle Will Rock
powrót do forum filmu Cradle Will Rock

muzyka jest przednia , aktorstwo na wysokim poziomie, sam pomysł jest świetny...tylko jak dla mnie zbyt wiele nazwisk, ale to pewnie dlatego, że aby dobrze zrozumieć ten film i jego problematyke należy znać historię USA.
PS. to nie jest tylko dramat obyczajowy. jest to również znakomita komiedia. ktoś mógłby dopisać w gatunku...

angelomafia

Zgadzam sie z Toba w zupelności, ze do gatunku nalezaloby dopisac komedia.
Film bardzo fajny. Przypuszczalam, ze to dobrze wypromowana ekranizacja o zawirowaniach teatralnych i ich bohaterach. Świetny humor. Rozczarowal mnie dramatyczny gatunek...? Tak, rozumiem. Sytuacja nawiazujaca do czasow miedzywojennych, kompletnej cenzurze, zakazu wszelkich publikacji... Nazwiska byly konieczne!..

ocenił(a) film na 9
kawsar

rewelacyjny film, porywająca muzyka, wspaniale nakręcone, zdecydowanie warto obejrzec. Za pierwszym razem również sądziłam, że jest to film o teatrze i wszelkich zawirowaniach politycznych, które wpływały na sztuke. Nawet bez znajomosci histori USA ogląda sie fascynującą opowiesc. Ocena zdecydowanie powinna byc wyższa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones