PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273391}
4,6 765
ocen
4,6 10 1 765
Cthulhu
powrót do forum filmu Cthulhu

Akcja filmu dzieje się w czasach dzisiejszych, a na dodatek zwiastun nawet nie podszedł do mrocznego i pokręconego klimatu znanego z książek Lovercrafta. Chciałbym się mylić, ale te kilka zlepionych scen z trailera + doświadczenie jakie horrory przez ostatnie 10lat nakręcono w Hollywood uczą, że będziemy mieli kolejną beznadziejną adaptację niezłeś książki.

użytkownik usunięty
Luck

Coś mi się zdaje, że niestety masz rację. Opis z angielskiej Wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cthulhu_(2007_film)
"The film moves the story from New England to the Pacific Northwest. Unlike the Lovecraft story, the film has a gay protagonist. Screenwriter Grant Cogswell explained that he and Gildark chose to exploit the metaphor for the horror faced by a gay person returning for a relative's funeral and having to face the horrors of small-town life."

Jak zobaczyłem ten opis, to się przeraziłem... dosłownie. Czyli zamiast opowieści o Cthulhu, dostaniemy kolejny homo-gniot :/ i jeszcze ktoś śmiał tak zatytułować ten film :| gdzie tu do diabła jest Lovecraft?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones