PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120367}

Cudowna podróż Kornela Estiego

Esti Kornél csodálatos utazása
7,3 36
ocen
7,3 10 1 36
Cudowna podróż Kornela Estiego
powrót do forum filmu Cudowna podróż Kornela Estiego

Polecam do indywidualnej oceny. Nostalgiczna, słodko-gorzka podróż przez życie.

kosatm

Hmm, madziarska wersja poziomek Bergmana?

ocenił(a) film na 8
Lenivy_trpaslik

Może nie aż tak;)
Ale też dobre
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
kosatm

Czy posiadasz może napisy do filmu po polsku lub po angielsku lub film z polskim lektorem? Posiadam film w oryginalnej wersji węgierskiej , niestety nie mogę nigdzie znaleźć do niego napisów. Byłbym wdzięczny za pomoc.

ocenił(a) film na 8

Przykro mi, ale niestety nie... Oglądałem wtedy na Zone Europa :(

ocenił(a) film na 7

a ja też oglądałem dawno temu, bodaj na ZoneEuropa i filmu już nie pamiętałem, dlatego ostatnio postanowiłem go sobie przypomnieć, właśnie – z braku laku - w oryginalnej wersji językowej; po ponownym obejrzeniu stwierdziłem, że nawet jak się nie zna języka - ja rozumiałem tylko parę zwrotów i to we fragmentach ;) - to ten film może być naprawdę ucztą estetyczną; a to dzięki wspaniałej oprawie wizualnej, poetyckiemu nastrojowi oraz sugestywnej narracji, budowanej w gruncie rzeczy za pomocą obrazów; poszczególnych wątków można się domyślać (a w dodatku parę dialogów jest w bardziej przystępnych językach – niemieckim i francuskim), a poza tym to ciekawy eksperyment; no i obcowanie „na sucho” z tym niezwykłym językiem… polecam, uczta dla oka i....ucha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones