PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689689}

Cukierek albo psikus

All Hallows' Eve
4,5 3 634
oceny
4,5 10 1 3634
Cukierek albo psikus
powrót do forum filmu Cukierek albo psikus

Film nie jest zły
Powiem nawet więcej że jest świetny
Oryginalna fabuła a największym geniuszem jest w tym filmie prostota

ocenił(a) film na 4
SponsorSQZ

Jest dość straszny trzeba mu to przyznać ale przy tym bardzo amatorski i jest to niestety widoczne.

ocenił(a) film na 6
masti92

Amatorski?
Mało powiedziane filmiki z kasety wideo to nic innego jak po prostu wcześniejsze krótkometrażówki reżysera
gdy tylko się o tym dowiedziałem od razu obniżyłem ocenę i zmieniłem całkowicie zdanie na temat tego filmu
Żadnego pomysłu po prostu zlepki swoich niezbyt udanych produkcji

ocenił(a) film na 8
SponsorSQZ

bo o to w tym chodizlo by byly takei krotkie historyjki i byly ok nwm co ci nie pasi

ocenił(a) film na 8
masti92

co w tym amatorskiego byo

ocenił(a) film na 8
hercules38

Ogólne wykonanie

ocenił(a) film na 8
PanFikus

bo tak to mialo wygladac ze to amatorsko byly krecone te filmiki

ocenił(a) film na 8
hercules38

I właśnie taki efekt amatorszczyzny nie pasuje większości oglądających + irytujące postacie w głównej osi fabularnej + całkowicie niepotrzebnie wrzucony do wora wątek kosmity, który z niczym w filmie się sensownie nie łączy. Reżyser zamiast zrobić coś nowego, po prostu wkleił tu swoje poprzednie krótkometrażówki, udając, że jakoś się to tam niby łączy, a szczególnie to widać przy alienie, ta bajeczka nie powinna się znaleźć w filmie

ocenił(a) film na 8
PanFikus

no obcy byl dosc slaby ale 1 i 3 histoie bardzo dobre i ogolnei tak ifilm jest ;p

ocenił(a) film na 8
hercules38

Pewnie się zgodzę, ale jesteśmy chyba osamotnieni w darzeniu filmu tak pozytywnymi uczuciami

ocenił(a) film na 6
SponsorSQZ

fakt za słaba ocena, ale film bardzo nierówny. Najciekawsze, że miałem wrażenie oglądania filmu z lat 80tych:) - muzyka, klimat, kostiumy .

ocenił(a) film na 6
SponsorSQZ

Mnie też się podobał. Taki typowy slasher z elementami gore.
Tylko ta pierwsza historyjka z tymi demonami ? czy ludźmi przebranymi była taka sobie. ale dwie pozostałe niezłe.
No i dziwna ta ostatnia scena z tv. Wkońcu Art był demonem czy psycholem z krwi i kości. Dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones