PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496701}

Cyrus

6,1 5 353
oceny
6,1 10 1 5353
7,0 8
ocen krytyków
Cyrus
powrót do forum filmu Cyrus

To największe rozczarowanie roku jak dla mnie. Jak można ten film nazwać uroczym i ciepłym, skoro główni bohaterowie są odrzucający. Oglądaliśmy film w kilka osób (różne grupy wiekowe, różne poczucia humoru) i NIKOMU się nie podobał! W filmie wiało grozą i patologią, a nie (jak się spodziewałam) ciepłym spojrzeniem na ludzkie słabości (w stylu Little Miss Sunshine).

ocenił(a) film na 1
joshlymanfan

dokładnie!!
Dno!
I spasiona niedojda!!
Niedobrze się robi, łoj niedobrze!!

Mloda_Sowa

żal mi cię... serioulsy...

ocenił(a) film na 8
joshlymanfan

o! groza i patologia ...
zachęciłeś mnie do obejrzenia

ocenił(a) film na 1
joshlymanfan

zgadzam sie z Toba joshlymanfan. Rowniez bylam na tym w kinie z wieksza grupa i po godzinie jednomyslnie postanowilismy wyjsc! Co z tego, ze aktorzy zagrali swietnie skoro fabula jest denna, niesmieszna, zenujaca i przede wszystkim NUDNA

joshlymanfan

Ten film trzeba ogladać samemu, a nie w kupie (do kina sie też nie nadaje) licząc na rechot. Chcesz rechotać to ogladaj polskie kabarety w tłumie ćwoków rechoczących z byle powodu wtedy kiedy trzeba zapłakać nad debilizmem autorów i wykonawców skeczy. Cyrus to świetna KAMERALNA, NISKOBUDŻETOWA komedia nie dla stada baranów. 7/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
ajron1960

Dokładnie. Pewnie tez bym się wynudził w kinie. To taki film telewizyjny w sumie. Ale leciał sobie w nocy i tak mnie wciągnął ze musiałem do końca dotrwać. A ten irytujący aktor grający syna, chyba w każdym filmie taki jest irytujący :). Aktorzy dobrze zagrali.

ocenił(a) film na 9
joshlymanfan

to nie jest film dla młodych pryszczatych,życie dokładnie może tak wygladać,nawet serial powstał ballada o januszku,mamunie i ch jedynaczki synusie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones