PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4891}
6,3 7 791
ocen
6,3 10 1 7791
7,2 5
ocen krytyków
Człowiek ciemności
powrót do forum filmu Człowiek ciemności

4/10

ocenił(a) film na 4

Film tandetny i śmieszny, do pooglądania w ramach rozrywki.

ocenił(a) film na 5
szm007

Racja. tandetny to on jest. Błędów logicznych co nie miara. Ale swój urok ma. 5/10.

Bowman85

A ja myślę że jak na tamte czasy to był całkiem niezły. Jasne że dziś wiele rzeczy może śmieszyć, ale nawet efekty miał nienajgorsze.

ocenił(a) film na 6
gosiaczek8807

Możliwe, ale przyglądając się głębiej Liam świetnie zagrał przemianę psychiczną bohatera. Najlepsza była scena w wesołym miasteczku gdy pokazują człowieka mutanta, a "normalni" ludzie się z niego śmieją. Czasem wstydzę się, że jestem człowiekiem, bo tylko nas stać na taką podłość...

ocenił(a) film na 10
I_am_a_Bad_Girl

Za pozno zescie sie urodzili zeby pojac ten film. Dla was wyznacznikiem dobrego filmu to tyko multum efektow i aktorzyny o pieknych buzkach.
żal x 2

ocenił(a) film na 9
Terry25

Dokładnie i żal x 3. Film jest dopracowany pod każdym wględem. Może ustępuje takim szlagierom jak Batman, ale to i tak piekielnie dobrze zrealizowana i wyjątkowa produkcja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
666wszechmocny666

Świetny, klimatyczny film. 9/10. Jak wystawiacie 4/10 to sie nie znacie.

Iselor

8/10. Ma klimat. Oglądam po raz pierwszy, ale spodobał mi się.

ocenił(a) film na 8
szm007

zgadzam się z przedmówcami, w latach 90 ten film wymiatał, teraz został
sentyment ale nigdy nie nazwę tego gównem. 8/10

ocenił(a) film na 7
szm007

ma swoj klimat, to bardzo wazne!!! Wychowalem sie na komiksach, jednakze musze sie przyznac, ze Darkmana nigdy nie czytalem <ubolewa>:| Mroczny... Kto lubi komiksy niech obejrzy(chocby nawet dla zasady).Polecam

szm007

Dowiedz się co nieco kim jest Sam Raimi, o jego stylu kręcenia filmów (tych
wcześniejszych niż historie oplątanego siecią nowojorczyka). Tandeta może
być świadoma i w tym filmie kicz jest absolutnie zamierzony.

ocenił(a) film na 9
Stanley_Hartman

W pełni popieram! Niestety, tutaj często nie brakuje wypowiedzi osób delikatnie mówiąc nie obeznanych w temacie.

użytkownik usunięty
szm007

w ramach rozrywki ???? a to ku... w ramach niby czego ma sie oglądać filmy nakręcone na podstawie komiksu ??

szm007

Czy to jest horror? Coś tu nadprzyrodzonego? ;o Najwyżej kryminał z elementami komedii. 7/10 ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
raffi1510

ja tez tak myślę, że to kryminał,ale tez dramat i może s-f przez tą skórę, niektóre sceny wydawały sie naiwne i śmieszne, ale ogólnie film mi się podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones