PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31}

Człowiek w żelaznej masce

The Man in the Iron Mask
7,0 92 310
ocen
7,0 10 1 92310
5,8 13
ocen krytyków
Człowiek w żelaznej masce
powrót do forum filmu Człowiek w żelaznej masce

Ach ten patos

ocenił(a) film na 6

Ten patos w hollywoodzkich produkcjach jest juz nie do zniesienia caly film dobrze odzwieciedlone realia ale koncówka przeciez nawet strzelajac na slepo by ich zabili w tym momencie film jak dla mnie stracił jakby to okreslic wiarygodnośc. Poza tym nawet niezły ale raczej malo tu plaszcza i szpady a moglo by byc wiecej.

ocenił(a) film na 8
tiger777b

Patos też trzeba umięć nakręcić i zagrać, a obsadę ma film wybitną. Jak chcesz sobie porównać patos wart uwagi, a kręcony na siłę bez polotu to polecem zestawienie Mroczny rycerz vs Mroczny rycerz powstaje.

ocenił(a) film na 6
hrabia_kaczula

Fakt film ma obsade wybitną i sam jest dobrze zagrany ale patos jest moim zdaniem nakrecony fatalnie caly realizm poszedł z dymem ze sie tak wyraze. Mroczny rycerz powstaje jeszcze nie ogladalem wiec sie nie wypowiem.

tiger777b

A nie wpadliście na to, że nikt ich po prostu nie chciał trafić? Przecież Dartanian był ich Mistrzem a wszystkiego uczyli się na ich legendzie Muszkieterów. Moim zdaniem to jedyne sensowne wyjaśnien

ocenił(a) film na 8
ferka

dobrze powiedziane, zanim się wyłonili nawet miałam nadzieję, że nie strzelali im w korpus

ferka

W tej scenie jest takie ujęcie, w którym widać po twarzach strzelających, że nie chcą tej piątki zabijać - czyli tak jak mówi ferka, po prostu nie chcieli ich trafić ;)

ocenił(a) film na 7
ferka

Akurat dziś leciał, strzelali bo nie wytrzymali nacisku króla, ale pomijając fakt, że zamknęli wszyscy oczy to muszkiety wycelowali w posadzkę, było to doskonale widać podczas biegu gdy kule co chwilę (jeśli dobrze pamiętam) iskrzyły im koło stóp. Pomijam fakt, że chyba jednak troszkę po nogach dostali, bo cały film wojowali bez kropli potu a po tej scenie utykali, ale nie były to poważne rany więc się nimi nie przejęli.

tiger777b

Właśnie tak sobie pomyślałem że patosu w tym filmie nie powstydziłby się sam Mel Gibson. Nie mniej jednak podobał mi się obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones