PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31}

Człowiek w żelaznej masce

The Man in the Iron Mask
7,0 92 198
ocen
7,0 10 1 92198
5,8 13
ocen krytyków
Człowiek w żelaznej masce
powrót do forum filmu Człowiek w żelaznej masce

Jeden z najlepszych filmów w swoim gatunku, zawsze tak myślałem

ocenił(a) film na 8
sitall

dokładnie tak, wiem, ze wielu ludzi wyśmiewa ten film, ale są to zazwyczaj fani American Pie i poraziła mnie ta Złota Malina dla Dicaprio, musiała zajść jakaś pomyłka

ocenił(a) film na 7
andromeda87

Film rzeczywiście dobry. Jednak DiCaprio wygladl tutaj jak... kobieta. Nie mam nic do niego jako aktora. Uważam, że to wybitny aktor, jeden z najlepszych na świecie ale w tym filmie wyglądał groteskowo:/

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

Po prostu piękny film nie rozumiem za co ta Złota Malina dla mnie DiCaprio był świetny ;)

ocenił(a) film na 7
zelkaaaaaa

Świetny to był dla mnie w "wyspie tajemnic", czy "Django", a tutaj był jedynie dobry;) Moim zdaniem oczywiście.

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

Wiadomo ja tam za dużo filmów z nim nie widziałam ale rzeczywiście może trochę nie nadawało się to do odgrywania roli bliźniaków ale żeby zaraz Złota Malina .... Ale ogółem uwielbiam ten film za muszkieterów i Królowa matka Anna też była świetna :)

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

domyślam się o co Ci chodzi, Leo przez długie lata nie podobał się kobietom, nie dlatego, że jest brzydki bo urodę ma jak dla mnie fenomenalną, ale jego twarz nie chce tak jakby przybrać dorosłego charakteru, słowem do dziś wygląda jak dzieciuch, ale jest to jeden z tych przypadków gdzie facet jest jak wino ;p

ocenił(a) film na 7
andromeda87

Nie jestem kobieta:-P ale przez ta dziecinna twarz bardzo przeszkadzał mi w odbiorze tego filmu, bo facet mial 24 lata bodajże, a wyglądał na 15:-/

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

ależ nie śmiałabym nawet zapominać, że jesteś mężczyzną :p Czytałeś może książkę? Ja dopiero zamierzam. Może to wyobraźnia Dumasa a może kaprys reżysera żeby obsadzać Dicaprio twierdząc że tylko on będzie umiał zagrać dwie skrajne postacie jak rozpieszczonego i egoistycznego bachora oraz empatycznego i altruistycznego chłopaka m.in. dzięki temu że wyglądał tak dziecinnie gdyż dziecinna twarz kłuje w oczy przy takim wyrachowaniu, a o to właśnie chyba komuś chodziło.

ocenił(a) film na 7
andromeda87

Byc może masz rację. Nie czytałem książki, obecnie czytam "w głębi lasu" Coben' a, a z książęk Dumasa to "choruje" na Hrabiego Monte Christo, ale póki co mam inna listę priorytetów;-) polecasz jakies książki?;-)

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

zależy z jakiego gatunku :) całą twórczość Dumasa pozostawiłam sobie na później. Jeśli gustujesz w Cobenie to polecam Giorgio Faletti (szczególnie "Ja zabijam") czy Dennisa Lehane.

ocenił(a) film na 7
andromeda87

Ok dzięki, byc może się z tym zapoznam;-)

użytkownik usunięty
andromeda87

jasne że pomyłka!ty za gębe i głupote powinnaś zgarnać wszystkie maliny
potroluj tu jeszcze
jedz do LA i zabij tych którzy przyznali leosiowi maline
wiadomo że masz na jego punkcie obsesje i trolujesz wszędze gdzie ktoś go skrytykuje padalcu

użytkownik usunięty
andromeda87

wiem co było pomyłką 27 lat temu
ale nie zniże się by głośno to powiedzieć!

ocenił(a) film na 9

JEDEN Z MOICH ULUBIONYCH FILMÓW - Z FABUŁĄ NIGDY NIE NUDZĄCĄ I ŚWIETNYMI ROLAMI LEGENDARNYCH MUSZKIETERÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8

twoja zazdrość jest juz śmieszna bo żałosna to za mało powiedziane. Siedzisz cały boży dzień i stalkujesz ludzi. Chciałabyś mieć Leo ale wiesz ze taki pasztet jak ty może co najwyzej pomarzyć. Kiedy jestes w zoo i widzisz pawiany to nie wyczuwasz przypadkiem z nimi jakichś więzi? Pożal się teraz swoim maskotkom.

ocenił(a) film na 8

az całą dobę musiałaś myśleć aby to napisać? Jednak to prawda ze psychotropy obniżają sprawność intelektualną, tylko że u ciebie nie ma czego obniżać...

użytkownik usunięty
andromeda87

ty BIZON
lato idzie zrób coś z tymi łapami żeby ludzi nie straszyć
proponuje kg-mowe hantelki i jazda:)

ocenił(a) film na 8

żeby wyglądać jak ty? nie mam zamiaru przypominać babochłopa by potem ukrywać się pod zdjęciami modelek :)

użytkownik usunięty
andromeda87

umarłabyś z zazdrości gdybyś mnie zobaczyła:)bizonku

użytkownik usunięty
andromeda87

najlepiej być bizonem i udawać że jest się dumnym z wielkich łap bebzola i podgardla:)
leoś na pewno nie poleciałby na takiego babochłopa:(
ja naprawdę ci tylko dobrze doradzam a ty znowu reagujesz jak czub:(

ocenił(a) film na 8

jakbyś miała się czym pochwalić to byś nie wstydziła się pokazać swej osoby. Jeśli ktoś coś zakrywa to ma coś do ukrycia.
W necie masz dużo poradników jak schudnąć więc nikt ci nie broni z tego skorzystać, ale najprościej dać zdjęcie innej osoby i wmawiać innym że się jest pięknym.
Ale nie od dziś wiadomo, ze kiedy się innym czegoś zazdrości to obrzuca się tych ludzi wyzwiskami.
Nie musisz mi niczego zazdrościć, mam swoje mankamenty jak każdy, dlatego nie musisz być taka chamowata i wymyślać mnie osobie z niedowagą że mam podwójny podbródek bo tym sposobem tylko udowadniasz że coś z tobą nie halo, ale przyzwyczaiłam się że niskie i grube dziewczyny mnie nienawidzą :)

użytkownik usunięty
andromeda87

napisz na priv ja chętnie wkleje swoje zdjęcie:)

użytkownik usunięty
andromeda87

zatkało kakao

użytkownik usunięty
andromeda87

sory ale twoje ramiona raczej wskazują na nadwagę niż na niedowagę
chyba że jesteś szczupła i tłuszcz ci się odkłada w jednym miejscu ale to wogóle wyglądało by dziwne

ocenił(a) film na 8

wg mnie jesteś całkiem ładna ;p a co do mojego TŁUSZCZU na ramionach to zdjęcia to jedno a rzeczywistość to drugie, może mi się tak rozjechało chociaż cwiczę pompki ;p Ale gdybym nawet była gruba to jednak przykre że wyrażasz się tak do innych. na prv napiszę jak będziemy miały więcej do gadania :)

użytkownik usunięty
andromeda87

może trochę za daleko to zaszło
pisałam ci na złość
bo mnie wkuryłas z leosiem
lepiej popracuj z hantlami 1 kg-mowym dają lepsze efekty
na you tubie wpisz fitappy 2 ramiona te ćwiczenia są świetne a po miesiącu masz super efekt sama 2 lata temu wypróbowałam macham raz w tygodniu dla podtrzymania efektu

ocenił(a) film na 8

ok dzięki na pewno skorzystam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones