PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4833}
8,2 269 670
ocen
8,2 10 1 269670
8,0 41
ocen krytyków
Człowiek z blizną
powrót do forum filmu Człowiek z blizną

Hmm.

użytkownik usunięty

Dlaczego Pacino nie dostał za rolę Tony,ego cholernego Oscara ? Przecież to jego najlepsza rola.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Ja jednak nadal stoję i piękne jest to, że nic nie możesz zrobić.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Zostałeś zniszczony, rozdeptany jak mrówka, boli cię to.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Bo co mi zrobisz?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Nadal sobie siedzę spokojnie, a ty leżysz.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

No tak, tak myślałem właśnie.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Interesujące...

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Ty leżysz.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Robię z ciebie debila, a ty nawet się nie kapiesz.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Co dalej będzie?

ocenił(a) film na 10
anita23_fw

Myślę, że trudno wybrać te "najlepszą", każdy ma jakiś swój ranking, ale te filmy to jego najlepsze wcielenia

ocenił(a) film na 8

Też się dziwię. Sam film ponoć dostał złotą malinę. Czyż to nie idiotyzm?! Kto za tym stoi?! Głuchy, ślepy i głupi?!

ocenił(a) film na 10

a co lepsze dePalma dostal za Scarface'a naominacje do maliny, lol

ocenił(a) film na 10

Jego najlepsza rola EVER! I to jak wypowiada "Antonio Montana" na poczatku filmu sprawia, że mam mokro :3

ocenił(a) film na 9

Oscara powinien dostać (nikt w roku 1983 nie stworzył lepszej kreacji aktorskiej), ale nie zgadzam się, że to jego najlepsza rola, jedna z najlepszych razem z filmami: "Ojciec Chrzestny 1 i 2" , "Serpico" , "Pieskie Popołudnie", "Zapach Kobiety", "Gorączka", "Bezsenność" , w każdej z tych ról jest genialny, tak samo jak w "Człowieku z blizną".

ocenił(a) film na 10

Ja powiem inaczej. To nie tylko jego najlepsza rola, ale także jeden z najwybitniejszych popisów gry aktorskiej w historii kinematografii. Ja się tam tymi durnymi oscarami nigdy zbytnio nie przejmuje, ale brak statuetki dla Ala za rolę Tony`ego, to czysta kpina i ignorancja.

użytkownik usunięty

Scarface w dniu premiery został uznany z gniota,a Oscary to tylko i wyłącznie polityka. Ale według mnie życiówkę miał w "Pieskim Popołudniu".

ocenił(a) film na 9

To jest kpina poprostu dawno nie widziałem tak przekonującego aktora jak Al . Swoją drogą byłem przekonany że ma za to Oscara ...

ocenił(a) film na 9

Oscar byłby zasłużony... Szkoda...

Przecież ta rola jest przerysowana, a wręcz komiczna. Ta jego mimika, krzywienie gęby, tembr głosu prędzej wywołuje politowanie, niż strach. Jak ktoś by tak do mnie gadał to nie powstrzymał bym się od parsknięcia.

ocenił(a) film na 8

nie wiem czy najlepsza, ale na pewno świetna

Zapewne chodzi o tematykę filmu. Wielu aktorów jest piętnowanych z jakiegoś powodu za niektóre role przez tych co rządzili tym kramem. Na szczęście troszkę się to zmienia od kiedy mamy YT czy TIKTOKA. Troszkę szkoda że zabija to Legendy kina ale na wszystko przychodzi kiedyś koniec. Tak jak Chiny stworzyły TIKTOKA by wykończyć YT, bo Chiny nie pozostawiają niczego przypadkowi. Pomijając Chiny, teraz jest czas gdzie największe mafie świata walczą o władzę. Szkoda że wielu niewinnych zginie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones