PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1025}

Czarownice z Eastwick

The Witches of Eastwick
7,0 41 860
ocen
7,0 10 1 41860
6,3 9
ocen krytyków
Czarownice z Eastwick
powrót do forum filmu Czarownice z Eastwick

...

ocenił(a) film na 2

to nie jest lekka komedia , jest ona ,, ciężka"... po 30 min. musiałam wyłączyć telewizor bo
nudaaaa

dariaaa29

tak, jest ciężka....polecam american pie lub straszny film może się pośmiejesz;/

ocenił(a) film na 2
Qwertyna71

już to oglądałam :)

ocenił(a) film na 7
dariaaa29

Widzę, że lubisz się pośmiać. Podpatrzyłem na Twoim profilu. Większość to komedie. ''Eastwick'' nie jest ani typową komedią ,ani też lekką jak wspomniane powyżej ''American Pie'', ale jest za to mądrym filmem ,a sama gra Jacka Nicholsona zasługuje zdecydowanie na wyższą ocenę. Ale cóż. Każdy ma prawo do własnej.

użytkownik usunięty
djrav77

Ja zaraz będę oglądał. Zobaczę, cóż tam pan Miller wysmażył ;-).

dariaaa29

Niech żyje ironia i ludzie ktorzy ją rozumieją...

ocenił(a) film na 2
Qwertyna71

oj no :)

użytkownik usunięty
Qwertyna71

Uwaga Spoilery! Ja wczoraj obejrzałem ten film i bawiłem się świetnie. Niby takie babskie kino, ale może przemówić nawet do facetów, przynajmniej do niektórych. Fajnie skonstruowana fabuła - diabeł w skórze mężczyzny chce różnymi sposobami uwieść 3 kobiety. Na początku panie nie wykazują zainteresowania, tajemniczy pan jest odpychający. Jednak po jakimś czasie każda z nich ulega Darylowi. Alex, Jane i Suki dostrzegają w nim jakiś urok. I w końcu niespodzianka: okazuje się, że wszystkie są z nim w ciąży. Chwilami, widząc Daryla, przychodził mi na myśl Karol Górski ze słynnej polskiej komedii "Och, Karol". Tylko że obaj panowie stosowali inne metody uwodzenia. Ale do beczki miodu trzeba dodać łyżkę dziegciu. Były takie momenty, że film się dłużył, można było przysnąć z nudów - tu trzeba Darii przyznać trochę racji. Lepiej oglądać ten film, jak się jest w pełni wypoczętym ;-). Jest ostro pokręcony - to też trzeba przyznać i uważam, że takie poczucie humoru nie każdemu może przypaść do gustu. Po co zaraz ironizować jak sanczopansa czy Rocky_Woj_Balboa? To typy, z których naprawdę nie warto brać przykładu.

dariaaa29

Jak dla mnie ten film to taki z lekka Błogi Kicz. Według mnie za mało w nim.....magii. Ciężki to on na pewno nie był ale nieco się zawiodłem bo oczekiwałem więcej po tym tytule. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones