PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723131}

Czerwony kapitan

Rudý kapitán
5,3 12 671
ocen
5,3 10 1 12671
4,0 7
ocen krytyków
Czerwony kapitan
powrót do forum filmu Czerwony kapitan

90-tych ta beemka to było coś jak Golf 5 w wersji sportowej dzisiaj? Czy wśród ład, polonezów i dużych fiatów ten wóz był super? Wersje z automatyczną skrzynią były chyba droższe.

MacGregor82

To jest BMW serii 7, e32. Model produkowany w latach 1986-94. Golf to auto małe a seria 7 to odpowiednik klasy S u Mercedesa. Polonezy, duże Fiaty były daleko w tyle za tym modelem. Automatyczna skrzynia u BMW to solidna robota i przyjemność z jazdy i nieco droższe niż manual....

x_carlito

Dzięki. A jeszcze to: jak wielka była kiedyś różnica w cenie między Polonezem rocznik 92, a Golf 2 też 92 rok? Oba nówki. Może za takiego Golfa to można było 2 Polonezy kupić?

MacGregor82

Nie mam takich dokładnych danych. Zakup auta kiedyś wyglądał inaczej niż teraz. Nie wystarczyło mieć pieniądze. Golf był oczywiście droższy ale auta kupowało się na giełdach nie w salonach. Nie interesowałem się wtedy motoryzacją jeszcze ale wiem, że używany Polonez był droższy niż nowy z fabryki. W początku lat '90 kiedy był okres przemian to cyrki się działy :-)

x_carlito

ba, samochody były na talony

ocenił(a) film na 4
piramidon

W latach 90-tych już nie...Auta kupowało się przede wszystkim na giełdach, w komisach, lub też samemu, lub z pomocą handlarza sprowadzało się z Niemiec lub Francji - początkowo zwykle "bite" na lawecie (sam miałem dwa takie - Clio Williamsa, potem Golfa III VR6), naprawiało się je już po przywiezieniu do Polski

RogerVerbalKint

talony obowiazywaly do lutego 1981

ocenił(a) film na 4
piramidon

już pod koniec lat 70-tych zamieniono to na tzw. przedpłaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones