PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502713}

Cztery lwy

Four Lions
6,6 11 332
oceny
6,6 10 1 11332
6,9 8
ocen krytyków
Cztery lwy
powrót do forum filmu Cztery lwy

Arcydzieło 10/10 ;)

ocenił(a) film na 10

Do pięknych scen zaliczam profesjonalny wystrzał z bazooki do tyłu i śmierćprzez przewrócenie się na owcy... Albo taniec "terrorysty" do Toploader - Dancing in the Moonlight :O

Znacie filmy z podobym poczuciem humoru??? ;)

ocenił(a) film na 7
ramed

Happy Tree Friends :P

ramed

Tucker & Dale vs Evil

ocenił(a) film na 7
Ser_Kwadrat

Racja, tak się akurat złożyło, że oglądałem te 2 filmy jeden po drugim, tj. Porąbani, czyli Tucker & Dale vs Evil, a zaraz po nim Cztery Lwy i miałem nieodparte wrażenie że robiła je ta sama ekipa... :)

ocenił(a) film na 10
Ser_Kwadrat

widzialem, tez fajne :) chociaz Cztery Lwy to nieco bardziej wyszukany humor.

Jakies jeszcze propozycje?

ocenił(a) film na 10
ramed

dla mnie najlepszy był tekst ,że żydzi wynaleźli świece do samochodu, żeby kontrolować ruch na świecie. ogólnie film zajebisty :D

ocenił(a) film na 7
sumolimpijczyk

Mnie się najbardziej spodobał tekst, że skoro ojciec Faisala kupuje mandarynki Jaffa, to pomaga żydom zbudować bombę atomową i z tego też powodu sam jest żydem :)

ocenił(a) film na 7
ramed

Z gatunku 'sieczka+humor'
Lesbian Vampire Killers - sam tytył wskazuje tematykę ;)
Zombie Strippers - jak wyżej
Czarna owca
Armia Ciemności
Jeszcze jeden tytuł, z fajną historią:
Człowiek który gapił się na kozy

_guchy_

uwielbiam czarny humor,ale zeby porównywać cztery lwy do Porąbanych to lekka przesada.wedlug mnie Trucker and Dale duzo smiesniejszy film,a z racji tego ze jest to komedia jest on i lepszy.W "Czterech lwach" owszem bylo pare smiesznych momentow, ale ogolnie bez rewelacji. niby w 4lwach rezyser porusza wazny temat ,w "krzywym zwierciadle" a porabani to poprostu glupkowata komedia, ale jako komedia wypada lepiej.4 lwy ode mnie 4/10,zadne arcydzielo to to nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones