PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 579
ocen
7,6 10 1 175579
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

A jednak.

ocenił(a) film na 3

1 była słaba, ale 2 to już totalne bagno, może jakbym obejrzał film bez lektora/dubbingu było by lepiej, bo te teksty takie płytkie że nie wiedziałem czy sie śmiać czy płakać.
Ogólnie film bez żadnego pomysł, robiony tylko dla kasy i nic więcej, dlatego ważne żeby $ sie zgadzały, bo szambo i tak sie sprzeda.

ocenił(a) film na 9
elosidzej

Nie rozumiem jak można taki film jak deadpool, który jest skrojony pod amerykański humor, oglądać z dubbingiem. Tracisz w ten sposób z 70% żartów, czy to słownych, czy popkulturowych.

Co masz na myśli, że film bez żadnego pomysłu? Przypomnę, że to film na podstawie książeczki z obrazkami, który jest parodią innych książeczek z obrazkami xD Nie wiem więc, co by tu mogłoby być "pomysłem", i jak w ogóle sobie to wyobrażasz.

"dla kasy" XDDD No tak, bo zazwyczaj filmy są robione charytatywnie, dochody idą na strony o słodkich kotkach, a reżyser zarabia pieniądze sprzedając jagody na deptaku ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones