PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 569
ocen
7,6 10 1 175569
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Nieporozumienie...

ocenił(a) film na 3

I po co 2? przecież 1 była tak płytka teksty ze szkoły zero smieszny zero s-f a oni się spuszczają ze są rekordy :D żenada, po rozczarowaniu 1 nie czekam na 2.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
tyskacz87

Tp teraz tak filmy robią? trzeba na sile czytać komiksy dla dzieci by obejrzeć film? żenada.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
elosidzej

Wiec co jest jeszcze głupsze ? To, że Ci się nie podobała 1 a komentujesz już 2, jesteś typową cebulą i do tego zerem, po co komentować coś co się nie podoba i tracić czas? Idz do kina na swoje filmy, dorośnij bo umysłową amebą jesteś.

użytkownik usunięty
skdamian

HEJ! każdy ma inne zdanie nie każdemu musi się podobać Deadpool! (ಠ_ಠ)

ocenił(a) film na 10

Tak, ale fajnie mieć jakiś dystans do siebie, życia, świata i wyobraźnie przede wszystkim bo bez tego , no cóż wszystko jest smutne i dziecinne

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Dokładnie, nie podobała mu się 1 to po co oglądać 2 tylko po to by krytykować? Kolejny debil

ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
elosidzej

jak to po co? po to, żebyś mógł marudzić "po co" ;)

ocenił(a) film na 3

A skoro po to to oko!

ocenił(a) film na 10
elosidzej

Musisz mieć smutne życie bez wyobraźni

elosidzej

Wreszcie głos rozsądku! Nie wiem, co ludzi "urzeka" w tych dwóch filmach... Do tego trudno się przebić przez 3 strony samych laurek i pochwał pisanych przez konta, które wcześniej, ale "przypadkiem" jedyny komentarz dodają akurat tutaj. Takiego zlotu trolli to nawet przy Ostatnim Jedi nie było

ocenił(a) film na 3
ostry_cenzor

Ciesze sie że ci sie podoba i sie pogodziłeś z prawdą. Pozdro

elosidzej

No tak, ale takie wpisy jak twój są gdzieś na 4, 5 stronie. to manipulacja filmewbu, dystrybutor zapłacił i same k... zachwyty na początku

ocenił(a) film na 3
ostry_cenzor

Nie wiem może ludzie lubią takie słabe filmy jak deadpool to już nie moja sprawa, jak dla mnie oby 2 części to do banki. Ale wiesz jak to działa? napisz własna opinie z niska oceną, to trolle cie zaczną hejtować, za to ze dałeś swoja opinie, wiesz gimby by chcieli żeby każda osoba tą kaszankę oceniała na 10+ , dupa ich piecze jak ktoś da niska ocenę :P

elosidzej

"Musisz mieć smutne życie bez wyobraźni".
dokładnie, mogłeś sobie wyobrazić że to dobry film, wtedy by się spodobał. słabo kolego, nie dorosłeś do komiksowego kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones