PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 560
ocen
7,6 10 1 175560
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

4 strony samych zachwytów pisanych przez konta, które przez całą swoją działalność dodały 1, góra 3 komentarze, "przypadkiem" wszystkie akurat tutaj... Żenada. Jedynka to jakaś bajka dla młodzieży z banalną fabułą i często prostackimi tekstami, więc na dwójkę się nawet nie wybieram

ostry_cenzor

I super! Więcej miejsca dla nas.

Ciężko zrozumieć, że ktoś może mieć inne upodobania niż Twoje?
Lub po zrąbanym tygodniu w robocie, kiedy człowiek ma ochotę się odprężyć, wyłączyć myślenie, to taki film jest miodem na obolałe serce.
To że ktoś ma inną opinie niż Ty, to znaczy że od razu opłacony troll tłukący recenzje za kasę?

Czy Deadpool 2 był filmem wiekopomnym? Czy zmienił postrzeganie kinematografii? Na pewno nie, ale z całą pewnością oddaje rubaszną i prostacką wręcz naturę komiksowego bohatera, który jest przerysowaniem i karykaturą wszystkich innych superbohaterów. Jak dla mnie bomba :)
A jak ktoś lubi filmy Marvelowo-DC'owe lub chociaż oglądał, to będzie miał dodatkowy ubaw z wszelkich dyskretnych (albo i nie dyskretnych) przytyczek.

ocenił(a) film na 6
Bkacpura

Już dawno nie czytałem dumniejszego hymnu na cześć prostaków, cebul i Januszów.

katedra

No widzisz, oświecili cię.

ocenił(a) film na 8
katedra

przecież ty ich reprezentujesz cebulaku więc co pier.dolisz ?

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

O wilku mowa!

ocenił(a) film na 8
katedra

idź walnij baranka w ściane

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

Bee, Januszku, bee

ocenił(a) film na 8
katedra

idź, Wojtusiu , idź

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

Nie bawię się z tobą i twoim tatą

ocenił(a) film na 8
katedra

tylko Janusze robią wjazd na rodzine. Nie musze nic więcej mówić :) znów sam się zaorałeś

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
katedra

tobie trzeba ustalać :) kurła a kim ty tu jesteś żeby cie szanować ? będe ustalał i masz się słuchać

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

Tak, tak, udawaj dalej człowieka

ocenił(a) film na 8
katedra

dobra idź wyraź skruche

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

Nie w stosunku do ciebie, kmiotku

ocenił(a) film na 8
katedra

wiadomo że nie do mnie :) pod publiczke oczywiście. W tym jesteś dobry hipokryto

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

Dziękuję, kmiotku

ocenił(a) film na 8
katedra

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/User+dziuzeppe,2836000
tyle w temacie śmieciu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
katedra

ja cię zgłaszam z każdą twą wypowiedzią ojtuś :)

ocenił(a) film na 6
jestemtwoimojcem

Widzę właśnie, kmiotku

ocenił(a) film na 8
katedra

nara śmieciu :) niemiłego dnia

Bkacpura

Ja to rozumiem, tylko K... dlaczego wejściu filmu do kina towarzyszy ten ku....ski nalot trolli! Tego NIENAWIDZĘ, to manipuluje opiniami, decyzjami o pójściu do kina etc. To moim zdaniem zwykłe oszustwo i naciąganie ludzi i dlatego jak widzę coś takiego film u mnie dużo traci. Wg starej zasady dobre kino nie potrzebuje trollerki - ludzie sami miedzy sobą wymienią się opiniami i pójdą do kina. Poza tym dlaczego w jednych filmach jak jest "rubasznie i prosto" to jest super, a w innych ta sama rubaszność oceniana jest jako "żenada, upadek kina itp"?

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Nie ma żadnego nalotu trolli. Osobiście znam kilka osób co specjalnie założyli konto na filmwebie żeby dać pozytywną ocenę i komentarz. Film jest naprawdę świetny.

Z resztą zjawisko pozytywnych jak i negatywnych komenatrzy z nowych kont na filmwebie to chyba nic nowego. Wychodzi jakiś hypowany film - setki osób zakłada nowe konta na filmwebie tylko żeby dać dobry komentarz :)

iOskar

Tak, a mi koło oka t-34 przejeżdża. Założyli konto 3,4 czy 6 lat temu "nie wiadomo po co", bo im "intuicja mówiła", że za parę lat pojawi się tak cudowny film, na który będą mogli dać 10 i poświęcą swój czas żeby napisać pod nim swój dziewiczy post. Taki naiwny jesteś, czy kota d..ą odwracasz, bo sam tak działasz?

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Iks de, widzę nieźle boli cię fakt, że film który nie jest w twoim guście został odebrany tak pozytywnie a twoje ukochane najnowsze gwiezdne wojny od disneya przyjęły się fatalnie. Może już nie te lata, nie to pokolenie? ;) Wybacz, ale nie ruszają mnie utarte schematy i banalna, przewidywalna fabuła.

iOskar

A bo wiesz iOskar- tacy wytrawni kinomani jak ostry_cenzor są zdegustowani takim żenującym poziomem.Najlepiej chłonęliby filmy typu "Szamanka" czy inne pseduo-artystyczne wytwory. Toć to koneserzy, komentujący film, który kompletnie nie leży w ich gustach. Po co? Któż to wiedzieć może...

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Co mają te "trolle", jak je nazywasz, do oceny filmu? Filmy oceniasz sam, czy za kogoś?

Nevarius

No jak zapłacą 100 dzieciakom, z których każdy założy po 100 kont i da dychę, to uwierz mi, ma to wpływ na ocenę.

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Ale to cyferka na Filmwebie. Nie gadaj że na Twoją ocenę też ma wpływ

Nevarius

Wiem, ale to mnie irytuje. A sam film... nie moje klimaty

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

No ale dlaczego irytuje? Nigdy nie sugeruj się ocenami na Filmwebie. Ja też kiedyś się przekonałem co to znaczy mieć własne zdanie i że filmy z TOP100 nie zasługują w większości na swoją ocenę. Kwestia odpowiedniej percepcji i dystansu

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Kolegę tak bardzo piecze że film, który ma specyficzny humor (dla niego zapewne niskich lotów bo to człowiek niezwykle światły i górnolotny) może być bardzo dobrze oceniony przez masę osób.

Wracaj do czytania poezji :)

iOskar

Tak, cała masa osób które widziały ten film jak świnia niebo...ale 10 i piękny poemacik puściły, bo jakoś na życie młody człowiek zarobić musi. Znam dużo filmy, w których jest dużo mniej takiego "górnolotnego humoru" okrzyknięte gniotami i najechane przez setki "oburzonych" użytkowników, którym akurat tutaj żadne prostacto nie przeszkadza. Dziwne te podwójne standardy...

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Które filmy według ciebie zostały "okrzyknięte gniotami i najechane przez setki "oburzonych" użytkowników"?

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

so dark you sure you're not from the dc universe?

miszkos

I`m very surprised, You wrote only 80 comments during 5 years, You're rarely here... but for this movie you`re very active... accidentally of course

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

No wiesz jak płacą to się staram :V

ostry_cenzor

Ale argument :D Ktoś ma mało komentarzy i komentuje dany film, to na pewno jest opłacony :D
Zaraz się okaże, że internetowe trolle zabiły JFK i lądowali na księżycu w studio WB :D

ostry_cenzor

Dziwię się, bo kogo znajomego zapytam to jest na tak, mnie też się podobał - jedynka tak pół na pół, może dowcip za ostry był. Więc ze taki film potrzebuje opłacone komentarze?

ocenił(a) film na 6
Joanna_7

Pan fidel to schizofrenik. Nie sugeruj sie jego spaczonym myśleniem. Widzi trolli, pewnie głosuje cichaczem na pis a potem pisze na nich paszkwile.

ocenił(a) film na 6
ryhuopryhu

Po mojemu najlepszy film na podstawie komiksu EVER! A widziałem prawie wszystkie (nie widziałem Kaczora Howarda).Trafili w 10 z klimatem i bohaterami lat 80-tych, same smakołyki i mnóstwo odnośników - nawet do Stranger Things :) Mea Pulpa. Love this shit i takie takie...X-Force,Shatterstar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones