PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 537
ocen
7,6 10 1 175537
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Ktoś był? Podobało się? Lepsze od pierwotnej wersji dwójki? Dzielimy się oceną w komentarzach bo tak jak ktoś słusznie już zauważył, nie ma osobnego filmu, a powinien być

kajetane7

Miałem lekki niedosyt. Dobrze się bawiłem, bo uwielbiam Deadpoola 2, a dodane sceny nawiązujące do Narzeczonej dla Księcia były świetne... ale liczyłem na więcej nowości. Że jeszcze bardziej pobawią sie narracją, że np: przez cały film będziemy słyszeli narrację Deadpoola udającego Dziadka (albo np narratora z Grincha), a Fred Savage będzie komentował. Parę razy zwrócono uwagę na pewne błędy w scenariuszu Deadpoola 2, ale to za mało, była masa momentów które idealnie nadawały by się na komentarz (np: skąd Deadpool wytrzasnął obrażę w finale). Film jest w PG-13, czyli bez krwi i ostrych przekleństw. Miałem spore nadzieję, że wszelką ocenzurowaną scenę obrócą w żart, a tymczasem to po prostu przemontowali, przez co ucierpiał na tym montaż, a scenom akcji i wielu dialogom brakuje pazura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones