PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 537
ocen
7,6 10 1 175537
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

uniwersum

ocenił(a) film na 9

czy ktoś mi wytłumaczy czemu są jakieś różne uniwersa marvela, i w avengersach w których występuje 14 tysicy postaci z komiksów marvela , nie ma xmenów , ani DP , a tutaj także, zero postaci z MCU ?

ocenił(a) film na 10
MocnyVito

Prawa do xmenow i deadpoola ma FOX. A do avengersow Disney. Co prawda Disney nie tak dawno kupił Foxa ale nie doszło jeszcze do 100% fuzji. Po niej sądzę, że będzie wreszcie mix wszystkiego ze wszystkim :)

ocenił(a) film na 9
Materaz

oby w takim razie disney nie wpadł na pomysł rebootowania DP przed dołączeniem go do MCU, bo te filmy z reynoldsem sa genialne

ocenił(a) film na 9
MocnyVito

Głupoty gadacie.... sprawdźcie sobie czym zą tzw. "Ziemie" w komiksach Marvela. Nie ma fizycznej opcji aby X-men'i kiedykolwiek spotkali Avengersów. To inny równoległy świat. Jedynie DP jest powiązany ze światem X-men'ów.

ocenił(a) film na 10
Korybut13

Nie, X-meni często spotykają się z Avengersami itd nawet z nimi walczą w komiksach

ocenił(a) film na 9
Korybut13

jak sie znasz to wytłumacz

ocenił(a) film na 10
MocnyVito

FOX ma prawa do X-menów, dlatego

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

chodziło mi o Korybuta , bo wypowiedział się bardzo autorytarnie

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
MocnyVito

Proszę bardzo..
http:// pl.marvel.wikia.com/ wiki/Ziemia-199999
Tutaj jest wyjaśnione do jakiego universum należą Avengersi (ci filmowi).
... teraz wejdź na postacie z X-Menów. W ich opisie masz Ziemię 616, a jak wynika z pierwszego linku - nikt z Ziemi 616 nie może spotkać się z tymi z Ziemi 199999.
Komentarz nie miał mieć wydźwięku autorytarnego, a jedynie obalający wcześniejsze domysły ;)

ocenił(a) film na 6
Korybut13

Ziemia 199999 to nic innego jak kinowe uniwersum, nie ma to żadnego związku z komiksami, to bardziej easter egg. X-menów nie ma w MCU (czy jak kto woli 199999) bo, jak pisze Himiteshu, filmowy Marvel/Disney nie ma do nich praw. To jedyny powód.

ocenił(a) film na 8
Korybut13

Co ty za głupoty opowiadasz... ja nadal mam komiks gdzie Spiderman walczy z Juggernautem...

ocenił(a) film na 10
MocnyVito

Fox ma prawa do X-menów, studio Marvela nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones