PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33359}

Debiutant

Tadpole
5,8 1 058
ocen
5,8 10 1 1058
Debiutant
powrót do forum filmu Debiutant

Powinno się raczej skupiać uwagę na byciu ciekawym niż konkretnym.... I oto właśnie hasło filmu powinno być myślą przewodnią twórców tego obrazu. Niestety nic z tego nie wyszło. Szczerze powiedziawszy temat jest naprawdę interesujący i z pewnością "życiowy" ale niestety ów temat został nie zbyt smakowicie podany. Poniżej oczekiwać z pewnością. Oczekiwałem o wiele wiele więcej. Był tylko jeden fajny motyw w tym filmie (no może dwa). 1) jak Diane (swoja drogą bardzo ładna kobieta;p) przedstawiła głównego bohatera swoim przyjaciółkom. 2) sytuacja w restauracji. No i to by było na tyle ciekawych i śmiesznych wątków tej komedii obyczajowo romantycznej;)

Moja ocena 4/10

Ctulhu

To może błędem jest nazywanie tego filmu komedią. Ja bym go tan nie nazwała na pewno!
Skupiałam się na jednym aspekcie, który był bardzo ciekawie pokazany.

panna_g

Oczywiście, że to była komedia! Uśmiałam się jak nigdy hehehe. Świetny film! Polecam :)

użytkownik usunięty
Flawia

Jak dla mnie film świetny. Ale za zapowiedzenie filmu jako komedie i za zły plakat obniżyłem jedną notę w dół. 9/10 - Rewelacyjny!

Ctulhu

Czy słowo dramat, a w dodatku obyczajowy niczego nie tłumaczy?

Film mi się spodobał pod kątem samej tematyki. Spodboba się lub nie, w zależności od wieku i sytuacji. Nastoletni chłopak zakochuje się w dojrzałej kobiecie, a która nie odwzajemnia jego uczucia przez wzgląd na swoje i powszechne aspekty, i ta która odwzajemnia, lecz w drugim przypatku oby dwie wizje są błędne.

Faktycznie Bebe Neuwirth to fajna babka. Zawsze ma wesołe oczy... Pamiętam ją w "Jak stracić chłopaka w 10 dni", grała panią redaktor naczelną.

kawsar

*obydwie !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones