PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724565}

Demon

6,4 36 740
ocen
6,4 10 1 36740
7,1 37
ocen krytyków
Demon
powrót do forum filmu Demon

Z pewnością nie wyjdzie z tego nic dobrego. Polacy nie mają smykałki do horrorów, stąd wychodzą one tragicznie. Obejrzę z ciekawości, ale i tak wiem że wyjdzie kolejny gniot.

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

to, że nie spodobał ci się żaden nie świadczy, że nie mają smykałki być może słabe były akurat te, które ty oglądałeś.. (no i halo to nie horror, a thriller)
+ nie mów, że 'z pewnością nie wyjdzie nic dobrego' albo , że 'wiesz, że wyjdzie gniot' to trochę głupie oceniać coś czego się nie widziało, nie? to trochę tak jakby ktoś na podstawie, no nie wiem.. twojego zdjęcia i nazwy (ewentualnie informacji z profilu) powiedział, że masz beznadziejny charakter.. ma sens? nie ma.

urmabae

Owszem, nie widziałem tego filmu, jednak to co niestety miałem okazję oglądać to same nie wypały. Polacy są świetni w kręceniu komedii oraz niektórych dramatów. Żadne thrillery ani horrory (bynajmniej te które widziałem) nie są fajne. Z góry zakładam, że ten film nie będzie hitem w polskim kinie grozy. Czekałem już naprawdę długo na porządny horror/thriller w wykonaniu polaków. Czy się doczekałem? - NIE!

Nekromanta21456

Widownia w Toronto na jakimś festiwalu zachwycona tym filmem

Gasza1910

To chyba jedyny polski horror jaki widzieli skoro są zachwyceni. Jestem pewien, że jakby obejrzeli Porę Mroku lub Legendę to miny by im zbrzydły. Ten film ciekawie się zapowiada, ale jestem w 100% pewien, że jak swoi poprzednicy film zawiedzie na całej linii

Nekromanta21456

Ja jednak wypowiem się po seansie... nie będę wybiegał przed szereg

Gasza1910

Fakt może moja wypowiedź trochę pochopna, ale z góry zakładam że film nie wyjdzie. Chociaż oczywiście z ciekawości oblookam

ocenił(a) film na 4
urmabae

A JEST jakiś dobry polski horror? jakikolwiek? serio pytam- lubię horrory i oglądam od dawna a wszystkie polskie filmy oznaczone jako horror są... jakby to ująć delikatnie? źle zrobione? żałosne? marne? sama nei wiem, który przymiotnik pasuje najbardziej- i uprzedzam od razu - nie uważam, żeby brak kasy był okolicznością łagodzącą- bo jesli jest w filmie jakiś dobry pomysł, choć jedna,dwie dobrze napisane i zagrane role- to na resztę staram sie przymykać oko.
no wiec ponawiam pytanie- jest jakiś dobry polski horror? nei musi bardzo straszyć, nie musi miec znanych aktorów, pięknych zdjęć- ja tylko chce dobrego pomysłu i cienia profesjonalizmu w wykonaniu- jest takie coś?
A co do tego filmu- nei widziałam,ale słyszałam jak o nim rozmawiali lepsi ode mnie (tak zakładam- na pewno znają się na kinie lepiej,niż ja i większość ludzi na tym forum) i nie mieli pochlebnych opinii...

tootie_2

Moim zdaniem całkiem przyzwoite jest "Medium" z 1985. Chyba, że ktoś pod hasłem "horror" zawsze domaga się hektolitrów krwi, widowiskowych potworów itp. Wtedy odradzam.

ocenił(a) film na 6
Nekromanta21456

Popieram. Polacy do horrorów zawsze dorzucają jakieś te swoje artystyczne bzdury i w ogóle nie mają pojęcia o budowaniu napięcia. W tym gatunku trzeba być od strony technicznej świetnym, a w tym to byle reżyser b-klasy w Ameryce jest o niebo lepszy od Polaków. Zobaczcie chociaż "Ziarno prawdy" - fajny kryminał, ale oświetlony super marnie.

Nekromanta21456

Uspokajam, film daje rade, stymze z horroru robi sie w polowie filmu komedia. Mimo wszystko calkiem przyjemny, choc momentow grozy zero.

Nekromanta21456

Zauważyłam pewną prawidłowość: im lepszy zwiastun tym gorszy film. A ten zwiastun bardzo mi się podoba :) Mam ogromną nadzieję, że ten film będzie wyjątkiem od reguły...

PANI_BOMBEL

Ja też to zauważyłem przykładem była dla mnie: Diabelska plansza Ouija, zwiastun boski, a film to badziewie. W tym filmie jestem na 10000% przekonany iż będzie podobnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones