PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724565}

Demon

6,4 36 729
ocen
6,4 10 1 36729
7,1 36
ocen krytyków
Demon
powrót do forum filmu Demon

1) Piotr zostaje zabity przez młodego, i zakopany przez niego w miejscu odkrycia szczątków.

2) samochód zostaje zatopiony by zracjonalizować zniknięcie Piotra - zniknął z wesela, odjechał, nikt go nie szuka.

Pytania:

- kto się utopił na początku filmu w jeziorze?
- kim jest TA kobieta? widać ją później w kondukcie żałobnym,
- kim jest kobieta na weselu z obrączką na palcu? "... panna młoda już na Ciebie czeka.."
- podczas burzenia domu koparką, kamera zatrzymuje się na zdjęciu (z wesela??) na którym jest Piotr. Czy Piotr był na tym zdjęciu zawsze? Dlaczego demon dziewczyny jest tak bardzo przekonany że Piotr jest jej wybrańcem?

- dlaczego główna bohaterka na końcu filmu stoi na promie w ubraniach Piotra??? Kurtka skórzana i sweter oraz spodnie... wygląda jak facet.

- wychodząc z filmu mieliśmy poczucie, że śmierć reżysera bardzo mocno pasuje do całej fabuły filmu... pomyślcie..
Jakby nie patrzeć, film jest fikcją a śmierć prawdziwa..

ocenił(a) film na 7
Lukhasz

Mnie również ciekawi TA kobieta.
Odnośnie tego, że śmierć Marcina Wrony pasuje do fabuły filmu. Wychodząc z sali też miałem takie wrażenie.. Może chciał pokazać to, że coś go dręczy, nie daje sobie z tym rady i jest silniejsze od niego? Możliwe, że planował swój kres już podczas produkcji filmu, co faktycznie pasuje do fabularnego wydźwięku.

użytkownik usunięty
VolvoTeam

Zdjęcie z końcówki filmu podczas burzenia,stare zdjęcie weselne grupowe,
Ż lewej strony jest na nim Marcin Wrona
Dreszcz przebiegł przez że mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones