PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724565}

Demon

6,4 36 739
ocen
6,4 10 1 36739
7,1 37
ocen krytyków
Demon
powrót do forum filmu Demon

Nie chce się znęcać nad reżyserem i aktorami, ale film po prostu beznadziejny, fabuła nudna jak flaki z olejem, przewidywalna do bólu. Obraz polskiego wesela tak kulawy, jakby nikt reżyser nigdy go nie widział. Po pewnym czasie miałem tak dość tej głupoty, że musiałem przewijać. Film na poziomie amerykańskich filmów klasy B, przy tym gniocie dreszcze można mieć tylko z zimna. Główny aktor tak się wczuł w rolę, że wyszedł z tego kolejny odcinek serialu "Świat według Kiepskich". Brakowało jedynie oryginalnego Waldusia. Przebitki żeby zrobić z tego film z przesłaniem to już kabaret przez duże K :), no i ta koparka ... litości. W polskim kinie dominują niestety miernoty, lista knotów jest dość długa np: Ziarno prawdy, Ida, Anatomia zła .... Ostatnie lata pokazują, że właściwie tylko Vega (Pitbull) i Smarzowski (Róża) są w stanie uratować polskie kino przed kompletnym dnem.

krzysztofjaroszek

To nie jest opinia o tym filmie tylko stek bzdur, mam ponure podejrzenie że autor powyższego hejtu nie oglądał filmu.

ocenił(a) film na 1
sa444

To opinia o tym filmie! Ktoś ci płaci za komentarze? ŻENADA! To jest film? W połowie chciałem przestać oglądać. Horror/Thriller? Żarty jakieś! Zero grozy, budowania napięcia, zero jakichkolwiek efektów. Totalny gniot za parę zł. Przedstawienie Polaków jako zapijaczonych debili, psycholi, posuwających pod stodołą. TOTALNE DNO! NIC GORSZEGO NIE OGLĄDAŁEM!

ocenił(a) film na 1
ocenafilmu

Dokładnie, Reżyser chyba nie był na polskim weselu. Dno i wodorosty. Ratował ten film głowny bohater i Grabowski.

krzysztofjaroszek

Ja nawet nie byłam w stanie obejrzeć do końca. Autor powyższego "hejtu" ma absolutną rację - to przekombinowany kindżał z żenującym aktorstwem klasy... C

ocenił(a) film na 2
krzysztofjaroszek

zgadzam się - film jest żenujący, już pierwsza scena kiedy gł. bohater płynie promem, rozgląda się, myśli i pyta: "tu nie ma mostu?" :facepalm: później już było tylko gorzej... ledwo dotrwałem do końca 2/10

ocenił(a) film na 1
krzysztofjaroszek

Plakat - ciekawy, spojrzenie Zulewskiej zapowiadalo demoniczna akcje :p, zwiastun tez niezly, komentarze i ocena na filmwebie jak najbarsziej zachecajaca, no i jeden komentarz na NIE - Twoj, ktorego moglam posluchac zanim zasiadlam do obejrzenia tego.... thillera, horroru (?!). Zenada - potwierdzam powyzsze opinie w 100%.
Swoja droga odkad filmweb stal sie wyznacznikiem filmow wartych obejrzenia to komemtarze gownianych (w wiekszosci polskich) filmow sa podejrzanie pozytywne....hmm....

ocenił(a) film na 1
krzysztofjaroszek

Zgadzam się ten film to dno. Też musiałam przewijać bo nie dalam rade tego oglądać

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Jak można film przewijać. A później pisać, że film to dno. Kompletnie tego nie rozumiem. Ty nie obejrzałaś/łeś filmu tylko jakieś urywki ...

ocenił(a) film na 1
Improwizacja16

Skoro film był tak głupi że nie dalo się go oglądać to dlaczego nie mialabym go ocenić. Wytrzymalam pół filmu, a reszte na przewijaniu ogladałam Sorry ale nie musi mi się podobać film ten sam co tobie.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Nie mówię, że musi ci się podobać. Możesz go oceniać jak chcesz. Ale serio nie widzisz nic niestosownego w "przewijaniu filmu" i późniejszym go ocenianiu ? Jak możesz ocenić film jeżeli nie obejrzałaś go w całości ? To tak jakbym wziął książkę, która ma 500 stron, przeczytał 200, a później przeszedł na sam koniec i powiedział, że książka jest do niczego. To nie ma sensu. Albo odkładam książkę po 10, 15 czy 200 stronach i mówię, że to nie dla mnie, albo czytam do końca i wtedy dopiero mogę wypowiedzieć się o całości. Takie jest moje zdanie, po prostu staram się zrozumieć tok twojego myślenia.

ocenił(a) film na 1
Improwizacja16

To nie jest książka ale film po za tym durny. Skoro byl tak beznadziejny że nie dało się go oglądać to chyba logiczne że dostał 1. po co miałam sie męczyc ogladajac to dziadostwo.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Masz rację, niepotrzebnie włączyłaś ten film ...

ocenił(a) film na 1
Improwizacja16

ŻENADA! To jest film? W połowie chciałem przestać oglądać. Horror? Żarty jakieś! Zero grozy, budowania napięcia, zero jakichkolwiek efektów. Totalny gniot za parę zł. Przedstawienie Polaków jako zapijaczonych debili, psycholi, posuwających pod stodołą. TOTALNE DNO! NIC GORSZEGO NIE OGLĄDAŁEM!

ocenił(a) film na 7
ocenafilmu

Gatunek to thriller, a pan chyba pomylił zebranie partii politycznej z forum dotyczącym filmów.

ocenił(a) film na 5
krzysztofjaroszek

Zgadzam się w zupełności. W pewnym momencie film staje się usypiający, bez zajmującej fabuły... Poza tym, ciągle się zastanawiam, dlaczego w filmach bezustannie ukazuje się w tak nieprzyzwoity i koszmarny sposób obraz polskiego wesela...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
krzysztofjaroszek

Nie przewijałem - przerwałem oglądanie /a raczej mękę/ i... zyskałem godzinę na inne - ciekawsze - zajęcie. Mam jednak mieszane uczucia, bo dla mnie znakiem firmowym filmowego g... jest niejaki karolak. Filmy z jego udziałem omijam, bo nie trawię typa. Tu nie było pana k, więc plus dla reżysera, że potrafił nakręcić gniota.... bez karolaka.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się w całej rozciągłości.

krzysztofjaroszek

Zgadzam się całkowicie. Bełkot, nuda, żenada, jednym słowem - strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones