PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208548}
6,3 717
ocen
6,3 10 1 717
Deranged
powrót do forum filmu Deranged

Czy może ktoś skojarzy ten film? Oglądałam w latach 90. pewien horror i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jego tytułu. Z filmu zapamiętałam tylko kluczowe sceny: maniak -morderca "marynował" i kolekcjonował skóry zdarte z twarzy kobiet w słoikach. Miał ich spora kolekcję, czasami zakładał te "maski" na swoją twarz (np podczas ucieczki). Czy komuś coś świta?

użytkownik usunięty
south-of-heaven

Udało ci się znaleźć tytuł owego filmu??? Poszukuje również tytułu filmu, o marynatach z twarzy kobiet :) Oglądałem ten film mając około 7 lat na kasecie video mojego ojca i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Wydaje mi się, że kaseta była podpisana wizja śmierci i film był z lat 80 lecz niestety nie odnalazłem tytułu tego filmu.

ocenił(a) film na 6
Buster_88

Drążyłam na anglojęzycznych stronach, forach itp., ale niestety nie natrafiłam na żaden trop.
Jednak zaangażowałam do poszukiwań kogoś, kto obeznany jest z kinem grozy i obiecał pomóc (sama również będę jeszcze szukać). Jeśli czegoś się dowiem, na pewno dam znać (gdybyś Ty również coś odkrył - pisz).

south-of-heaven

Czekam na odpowiedź, jak cos znajdę napiszę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
south-of-heaven

Mam jeszcze pytanie. Pamiętasz więcej szczegółów z tego filmu, czy tylko twarze w słojach?

south-of-heaven

Wiem, że minęło parę lat, ale film, którego szukasz to może być: https://www.filmweb.pl/film/Gra+o+prze%C5%BCycie-1994-9892

ocenił(a) film na 6
Dobry_2

Niestety to nie jest ten film. To sensacyjniak z Hauerem o całkiem innej fabule, poszukiwany jest horror.

south-of-heaven

Teksańka masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones