PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159356}

Desperacja

Desperation
5,5 4 870
ocen
5,5 10 1 4870
Desperacja
powrót do forum filmu Desperacja

Jestem wielką fanką książek Kinga, tak samo jak i ekranizacji jego dzieł! Mogę powiedzieć, że osobiście uważam tą ekranizację za jedną z najgorszych jakie do tej pory widziałam. Nie ma rewelacji!!! jak dla mnie 4/10. Bywały lepsze ekranizacje Stephena K.

ankaa1989_filmaniak

Nie widziałam ''Desperacji'', ale wiele osób mówi, że to kiepski film.
Mogłabyś polecić jakieś dobre ekranizacje książek Kinga? Obejrzałam już: ''Smętarz dla zwierzaków'', ''Carrie'', ''Mgłę'', ''1408'', ''Zieloną Milę'', ''Skazanych na Shawshank''... :) Podobały mi się, chociaż mam pewne zastrzeżenia co do ''Mili'' i ''Smętarza...''.
Pozdrawiam.

Blau95

Ja ogólnie jestem wielka fanką Kinga i oglądam wszystkie ekranizacje po przeczytaniu kolejnej książki - bez znaczenia czy oceniona jest na 10 czy 1 :) nie wiem co mogłoby ci się spodobać, ale "it", "salem's lot", "children of the corn" - to są takie klasyki, że trzeba je zobaczyć :D Poza tym gorąco polecam mini seriale :"rose red", "storm of the century".

ankaa1989_filmaniak

Przypomniało mi się jeszcze kilka- ''Christine'', ''Lśnienie'' i właśnie ''It'' :)

Ja przeczytałam zaledwie 10 książek Kinga, więc nie mam czym się chwalić ;) Nie widziałam ''Salem's lot'' i ''Children of the corn'', mini seriali także, więc z chęcią je obejrzę; dziękuję za rady :)

PS: byłoby wspaniale, gdyby powstały ekranizacje ''Colorado Kid'a'' i ''Wielkiego marszu'' :)

Blau95

No liczę na to, że ktoś się weźmie za te książki - zwłaszcza za "Colorado Kid" !!

Co do filmów na podstawie książek nie napisałam wcześniej o "Dolores Claiborne" i o "Misery" - oby dwa ze wspaniałą Kahty Bates !!
Poza tym całkiem fajnie wyszedł film "The Mist" - ma bardzo niską ocenę na Filmwebie (nie sugeruj się tym, bo to świetny kawałek fantastyki)

Pozdrawiam i życzę miłych seansów :D

ankaa1989_filmaniak

Dziękuję bardzo za porady, na pewno zastosuję się do Twoich wskazówek :) Również pozdrawiam :)

Blau95

Jest serial Haven na podstawie Colorado Kid'a. Moim zdaniem bardzo dobry.

__vi__

Naprawdę? Nigdy o nim nie słyszałam. Dziękuję bardzo za info ;)

ocenił(a) film na 3
Blau95

Godne polecenia "Kraina wiecznego szczęścia" , "Sekretne okno" z nowszych oraz starsze: "Sprzedawca śmierci" , "Carrie" , "Koszmarne opowieści" , "Martwa strefa" , " Srebrna kula" , " Stukostrachy" , " Uczeń szatana " pozdrawiam.

Sasquatch

,,Carrie'' już widziałam, ale dziękuję bardzo za pozostałe propozycje i również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones