PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 383
oceny
7,1 10 1 192383
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

5/10

ocenił(a) film na 5

Dałem 5
Jedyne plusy tego filmu to muzyka.scena w barze i Salma Hayek

ocenił(a) film na 8
giovanni50

dodałeś średni film (Twoja ocena:5/10) do ulubionych?

ocenił(a) film na 5
Bydghost

Tak ze względu na muzykę

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Desperado to jest po prostu klasyk i ocena 5 świadczy o tym ze wychowałeś sie na techno i na wiejskim tunigu i tak jest prawda i sie nie odzywaj

ocenił(a) film na 5
jotubyl

Nie słucham techno.Wolę rocka
A będe sie odzywał to ty sie nie odzywaj

ocenił(a) film na 9
giovanni50

No to wytłumacz jak możesz nie doceniać takiej klasyki ?

ocenił(a) film na 5
jotubyl

No zawiodłem się na tym filmie i już
Myslałem że bęą jakies cuda na kiju i się rozcarowałem

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Macie wytłumaczenie jeśli szukacie mądrego komentarza to proszę...
Jak na rok 1995 to film naprawdę ma poziom ewidentnie widać taki oldschool wszystkich filmów akcjii
no jak dla mnie to lepszy może być tylko genialny James Bond bo tam trochę się przy tym myśli i intryguje.
A w Desperado to nic tylko cieszysz oczy akcją i piękną Caroliną jednak film z kategorii nie starzejący się jak dla mnie warto czasem odświeżyć pamięć i przypomnieć sobie jak to kiedyś filmy akcji były mimo iż nie jestem zwolennikiem rambo itp. to nie jestem też ignorantem 7+/10 choć pewnie 10 lat temu w tym wieku z czystym sumieniem z powodu braku innych dobrych filmów dałbym 8+ bo jak na akcje jest naprawdę dobrze nawet w dzisiejszych czasach pod naporem transformersów itp.

SaoSin

dobre ... :)

ocenił(a) film na 9
SaoSin

Wszystko fajnie kolego, ale wstawianie przecinków nie boli, a naprawdę dużo łatwiej by się czytało Twoją wypowiedź. Poza tym, zgadzam się z Twoją opinią na temat filmu.

ocenił(a) film na 7
jotubyl

A istnieje jakiś prawny obowiązek doceniania klasyków? O_o Po to mamy mózgi i myślimy, żeby nie oceniać wszystkiego za tłumem, tylko samemu osądzić, jak się co podoba, czyż nie?
Dla mnie jakieś 7+, rozrywki mi dostarczył, zaciekawił mnie, ładną Salmę mi pokazał, ale nie zachwycił w żadnym aspekcie.

ocenił(a) film na 7
jotubyl

HAHAHA Ale z ciebie dziecko neo. Właśnie chodzę po jego forach. Zobaczcie sobie co ten pajac jotubyl wypisuje wszędzie. Nieźle można się pośmiać. Klasyk to będzie chyba jego auto jak sobie kupi.. (fiata 126p po 5 wypadkach) :D

ocenił(a) film na 5
jotubyl

Klasyka to Zakazane Piosenki lub Casablanca

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Niedługo Hane Montane będą uważać za klasyk

rock79

To jest klasyk, podoba się to wam czy nie

jotubyl

czyli ogólnie rzecz biorąc: jak ci się film nie podobał, to sie nie można na jego stronie o tym wypowiedzieć? ogarnijcie się troche...

ocenił(a) film na 7
jotubyl

btw. Dla ciebie każdy film z lat 90 to klasyk. 10/10 dajesz tylko z tego powodu. Widać nie masz pojęcia czym jest klasyk i nie masz zielonego pojęcia o filmach.

jotubyl

Dawanie oceny 10 świadczy o tym jesteś niedorobiony

ocenił(a) film na 7
jotubyl

co za bachor... a jak ktoś lubi techno i nie lubi rocka to znaczy od razu, że jest debilem? A to że ten film jest starszy nie sprawia, że jest klasykiem, a nawet jeśli klasyk to wcale nie znaczy arcydzieło, po to nam głowy, żeby mieć własny gust, a nie kierować się nierzadko stereotypami. Stary, ile ty masz lat, 11?

jotubyl

a wiesz, czym jest techno, czy jak każdy ignorant mylisz je z muzyką z wiejskich potańcówek, manieczkami i crazy frogiem?

ocenił(a) film na 5
giovanni50

5/10 sceny w barze uratowały ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones