PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 383
oceny
7,1 10 1 192383
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

Klasyka Kina

ocenił(a) film na 7

Klasyka kina akcji bez dwóch zdań. Mogę ciągle oglądać scenę w barze. Gdy boski Antonio robi porządek.

Cziken

Zgadzam się klasyka kina :))) Świetnie dobrana obsada :)

ocenił(a) film na 8
x_Mari_x

zdecydowanie się zgadzam:) dokładając dobrą muzykę, gorących latynosów w rolach głównych wychodzi 8/10

ocenił(a) film na 7
Cziken

Zgadzam się. Film ma w sobie coś co zachęca do powtórnego obejrzenia. Podobnie jak Szklana pułapka. Jednak są sceny które wymagałyby "naprawy". Denerwujące jest, że nie mogą Banderasa trafić z dwóch metrów. Albo dużo "błędów" filmowych np. głośny strzał z pistoletu co ma założony tłumik.

ocenił(a) film na 10
Cziken

Bardzo dobry film, scena wymiatania w barze to totalna klasyka, boska Salma i goraca scena sexu :)

ocenił(a) film na 9
Cziken

Jeżeli chodzi o scenę w barze, to zdecydowanie bardziej wolę opowieść Tarantino o zakładzie ;)

ocenił(a) film na 7
Cziken

Pełna zgoda, film dobry, anegdotka Tarantino z baru rozwala ;]

ocenił(a) film na 7
Cziken

Film jak dla mnie nie na serio, raczej albo tylko dla zabawy.

ocenił(a) film na 8
LoKoMoTiV

Jest humor, jest intryga, jest strzelanina i mordobicie a to wszystko oprawione muzycznie na wysokim poziomie. A na okrasę romans! Para Hayek-Banderas na zawsze weszła do historii kina podobnie jak główny motyw muzyczny. A do tego kawał przy barze, no i opowieść na początku filmu! Nic dodać, nic ująć.

POLECAM!

xardas17

Chociaż nie przepadam za filmami akcji, strzelaninami itp., zmusiłam się żeby go oglądnąć ze względu na krótki epizod Tarantino. Po chwili film mnie tak wciągnął, że jak tylko go skończyłam zabrałam się za 2 część.
Świetny, polecam! I jeszcze ta muzyka, super.

ocenił(a) film na 7
xardas17

najfajniejszy jest moment z Dannym Trejo :D "prawdziwi meżczyźni walcza na noże" ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones