PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 383
oceny
7,1 10 1 192383
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

im więcej tym lepiej

ocenił(a) film na 7

Kiedy oglądałem ten film po raz pierwszy, średnio mi się podobał. Obejrzałem znowu... i znowu po kilku latach i stwierdziłem że filmik ma coś w sobie. Przede wszystkim obsada jest po prostu genialna. Banderas i Hayek są do tych ról stworzeni, Buscemi i Tarantino grający "w tle" dodają smaczku... no i jeszcze ten nożownik - klasyczny meksykański zabijaka :) Film może sie nie podobać tym którzy nie lubią oglądać przemocy w kinie, ale dla sympatyków gatunku to jest nie lada gratka :) To kwestia nabrania dystansu do pokazanej tu przemocy (podobnie jak w filmach Tarantino). Zauważcie jakie są reakcje poszczególnych ludzi na przemoc (np. gość ciągnący ciało po ziemi w barze i gość ze szmatką szorujący za nim podłogę jak gdyby nigdy nic). Fajnie nakręcona scena miłosna, muzyka Los Lobos nie pozwala "przejść" obok całego dzieła obojętnie. Ten film jest coraz lepszy im więcej razy oglądany :) (przynajmnie tak jest u mnie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones