PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 658
ocen
8,3 10 1 498658
8,0 51
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django
ocenił(a) film na 10
berger00

czarni albinosi akurat istnieją kolego ;) i na dodatek mają przesrane

a co do czarnego rewolwerowca, nie wiem jak to w filmie jest pokazane, ale chyba postać grana przez C. Waltza go szkoli. Każdego można nauczyć strzelać, bez względu na kolor skóry ;)

konrad888

Nie ma czarnych albinosów tak jak nie ma żółtego niebieskiego. Może być murzyn albinos.

Znasz czarnych rewolwerowców - tak czy nie?

ocenił(a) film na 9
berger00

a znasz jakiegokolwiek rewolwerowca?

bdk1985

jasne, czarno prochowych

sam mam Colt Navy

ocenił(a) film na 9
berger00

posiadanie rewolwera nie czyni Cię rewolwerowcem!

bdk1985

A co czyni rewolwerowcem? Jestem okrutnie szybki w dobywaniu broni!

ocenił(a) film na 9
berger00

Według słownika języka polskiego:
http://sjp.pwn.pl/slownik/2574217/rewolwerowiec

Jeżeli zaś według Ciebie posiadanie rewolwera czyni z kogoś rewolwerowca, z dużą pewnością można powiedzieć że wymienieni przez kogoś czarni kowboje byli rewolwerowcami bo zapewne rewolwery posiadali.

bdk1985

kiedys rozbilem bank w kasynie i gram w brydża, to chyba jestem pól rewolwerowcem?

ocenił(a) film na 9
berger00

eee tam, najwyżej ćwierć

berger00

Nieważne kto szybciej wyciągnie broń, ważne kto pierwszy odda celny strzał do żywego człowieka, a z tym ciężko było w erze czarnoprochowców. Nie każdy jest też zabójcą, wielu się wydaje, że byliby w stanie zastrzelić człowieka. Fajnie to pokazano w "Little Big Man".

Arg

Bez przesady, jakie strzelanie do ludzi. Ja jestem wegetarianinem.

berger00

Nikt nie każe ich zjadać po odstrzeleniu.

użytkownik usunięty
konrad888

Istnieja, np Dennis Rodman w Ryzykantach....

ocenił(a) film na 9
berger00

Czarny SS-man chyba musi być twoim starym.że takie głupoty piszesz.

użytkownik usunięty
Kisamcia

Był już ciemnoskóry faszysta w The Black Gestapo.

Kisamcia

To może ty napisz coś Mądrego.

ocenił(a) film na 10
berger00

nie ma o czym dyskutować, to jest Tarantino, u niego gdyby nawet był kosmita murzyn to film byłby i tak genialny

Szato

Jasne ze nie ma o czym dyskutować, absurd to absurd. Nie kumam dlaczego ludzie się tutaj zagotowali z tymi wpisami.

ocenił(a) film na 10
berger00

To po co piszesz głupoty? heh

krzychutrololo

Zawsze jak czegoś nie rozumiesz to uznajesz za głupie? Ja tu z nikim nie dyskutuję. Napisałem z nudów sobie post, a takie łosie jak ty się bulwersują i produkują.

ocenił(a) film na 10
berger00

Tylko się nie popłacz :)

krzychutrololo

No i kto tu pisze głupoty.

Czekam aż coś odpiszesz, bo przecież nie możesz nie odpisać. To silniejsze od was.

ocenił(a) film na 10
berger00

Proszę bardzo :*

użytkownik usunięty
berger00

Jakby już czegoś takiego wcześniej nie było... Oczywiście mówię o czarnym wikingu ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
AlterkontOwnera

Kooper, nie wygłupiaj się.

użytkownik usunięty

Szargasz pamięć tego indywiduum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Jaki czarny wiking? Skoro nie wiem/nie pamiętam to sam sobie nie odpowiem, ale naprawdę był taki motyw? o_o

użytkownik usunięty
berger00

Czarni rewolwerowcy występowali w wielu westernach, pierwszy przykład: Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie (1968) reż. Sergio Leone. A właśnie do Spaghetti Westernów nawiązuje Tarantino.

taaa taaa.,.. płonące siodła i takie tam... czekam na tego czarnego albinosa

ocenił(a) film na 9
berger00

http://foto.recenzja.pl/foty/albinos-3-ede7405890c4c3821067bf6b686efc90.jpeg

kuubaa

Koles, ale ten albinos przecież jest biały. Ja czekam na Czarnego Albinosa :) - wyraźnie napisałem.

ocenił(a) film na 9
berger00

Koleś... Wyżej określiłeś osobę czarnoskórą jako murzyna, co jest określeniem rasistowskim. Zaakceptuj fakt, iż określenie Black Albino istnieje.

kuubaa

Przecież murzyn to inna rasa, powinno być wiec rasistowskie. Mnie nie interesuje nazwa, ja czekam na Czarnego.

ocenił(a) film na 9
berger00

Jesteś śmieciem, wierzę, że zdajesz sobie z tego sprawę. Gardzę takimi jak ty. Próbujesz bawić się w grę słów? W takim razie biały albinos jest tautologią.

kuubaa

https://pl.wikipedia.org/wiki/Murzyn
http://sjp.pwn.pl/sjp/murzyn;2485162.html

ocenił(a) film na 9
berger00

To tak jakby lodowy gigant był asgardczykiem... WTF

Kolbe

Sory ale nie jaram się komiksami.

ocenił(a) film na 9
berger00

nie ma za co

ocenił(a) film na 8
berger00

Według mnie jest to realne w końcu wśród kowbojów zdarzali się czarni a może się to wydawać niemożliwe http://www.tshaonline.org/handbook/online/articles/arb01

szumu9

człowieku... co cawboy czy vaceros albo buffalo solders maja wspólnego z rewolwerowcami? Znasz z historii czarnego rewolwerowca, scauta itp... a'la Tome Horn?

ocenił(a) film na 7
berger00

Nie jesteś przypadkiem nauczycielem języka polskiego ze szkoły podstawowej? Oni mają zwyczaj oburzania się na różne „nieprawidłowości”. Słyszałeś może takie zwroty jak: dekonstrukcja, zabawa konwencją, ironia, groteska, camp, mashup czy swoboda twórcza?
Pamiętam glosy oburzonych po premierze Gwiezdnych Wojen. „Co oni jeszcze nie wymyślą, po co przenosić western w kosmos?”
Całe szczęście, ż Tarantino i inni twórcy nie myślą w ten sposób. Ostatnio świetnie się bawiłem na filmie o nazistach, którzy przetrwali na ciemnej stronie księżyca....

Woooo

Przypadkiem nie chodzi Ci o Niewidoczną stronę Księżyca?

Samurajów na Dzikim Zachodzie już widziałem to teraz czekam z utęsknieniem na skośnookiego Kościuszkę i King Kong krasnoludka.

ocenił(a) film na 7
berger00

Tak ją właśnie onegdaj nazywano :)

Woooo

Jesteś pewien?

ocenił(a) film na 7
berger00

http://pl.wikipedia.org/wiki/Niewidoczna_strona_Ksi%C4%99%C5%BCyca
A tak w ogóle po co się czepiasz słów skoro rozumiesz?

Woooo

Przeceniasz mnie. Mam problemy ze zrozumieniem osób z parafazją. Teraz przynajmniej wiem że chodziło ci o Niewidoczną, a nie Ciemną.

ocenił(a) film na 7
berger00

I do tego próbujesz obrażać. Chyba rzeczywiście Cię przeceniłem. Więc napiszę ci wprost: „Bywa ona niesłusznie nazywana „ciemną stroną Księżyca”[a], chociaż otrzymuje minimalnie więcej światła słonecznego niż półkula widoczna z Ziemi (znikome różnice wynikają z faktu, że widoczna strona Księżyca podlega zaćmieniom przez Ziemię).”
Jak widzisz takie pojęcie istnieje i dotyczy niewidzialnej strony. A to że go nie znasz nie wskazuje na moją parafazję a na Twoje luki w wykształceniu. Podpowiem Ci jeszcze coś: sprawdż co to „licentia poetica” i „Dark Side of The Moon” Pink Floyd.

Woooo

To miał być żart, ale zabrzmiał zbyt poważnie, w dodatku był kiepski, więc sorry. Nie chciałem Cię obrażać. Rozpisałem się za bardzo.

Wiadomo że czasami na niewidoczna stronę Księżyca mówi się "ciemna", zatem zgadzam się z tą uwagą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones