PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557252}

Dla Ellen

For Ellen
5,9 926
ocen
5,9 10 1 926
3,8 5
ocen krytyków
Dla Ellen
powrót do forum filmu Dla Ellen

Naprawdę dobry film.

ocenił(a) film na 7

Widzę że na filmwebie film nie wzbudził większego zainteresowania a szkoda bo to kawał naprawdę dobrego kina. Bardzo lubię takie filmy, spokojne, bezpretensjonalne które wzbudzają do refleksji i które najlepiej ogląda się samemu póżnym popołudniem...Trochę się rozmażyłem:)
Paul Dano w swojej chyba najlepszej jak dotąd roli. Serdecznie polecam.

jeryco

Gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
kornik134

Jest do ściągnięcia na extra torrent

jeryco

Z napisami?

ocenił(a) film na 7
kornik134

Bez napisów. Nawet nie wiem czy napisy do tego filmu gdzieś są dostępne, bo ja oglądam zawsze bez. Moze na napiprojekcie ale pewności nie mam..

jeryco

O :) Na napiprojekcie znalazłam :) Dziękuję za informacje!

kornik134

Napi-projekt już niestety nie znajduje tych napisów, ktoś usunął je z bazy danych. Jeśli jeszcze je masz to możesz mi wysłać? Będę bardzo wdzięczny: wookie-88@wp.pl

kornik134

Hej, masz może jeszcze te napisy? Jeśli tak to byłabym wdzięczna gdybyś mi wysyłała na maila - ofifno@gmail.com, z góry dziękuję :)

jeryco

jakiej refleksji? :)
przecież ten temat tak przedstawiany to klasyka banału. ugghh. tylko zdjęcia plus gra aktorska bądź co bądź stereotypowego rockmana

maskey

Może i banał, ale ma coś w sobie. Sceny z małą są naprawdę niezłe, a jej oczy i uśmiech rozwalają. Moja kilkuletnia córka też tak potrafi czasem spojrzeć że człowiek coś chwyta za serce. Chyba na tym polega rodzicielstwo. Wydaje mi się że ten film albo się po prostu czuje albo nie.

ocenił(a) film na 8
maskey

Jaki banał? Życie to według ciebie banał?

felicytas

haha co za tekst!
Ukazanie trudów życia w taki sposób to banał ya heard?

wyraźnie w 2013 roku napisałem "temat przedstawiony..." a ty zrozumiałeś piąte przez dziesiąte i ekstrapolowałeś klasycznie w złym kierunku, ciężko musi być z Tobą wytrzymać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones