PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040094}

Dobry piesek!

Meg, deg & Frank
5,8 1 730
ocen
5,8 10 1 1730
7,4 7
ocen krytyków
Dobry piesek
powrót do forum filmu Dobry piesek!

Piesek

ocenił(a) film na 6

Udało mi się wczoraj w końcu obejrzeć. Nie ukrywam, że wszędzie szukałam tego filmu. Temat ciekawy, nietypowy. Gra aktorska właściciela pieska bardzo dobra z dziewczyną gorzej. Początek buduje napięcie i dobrze ukazane jest współczesne randkowanie. Idealnie obrazuje, że nie ma normalnych mężczyzn na tinderze.. tym bardziej przystojnych, wysportowanych, bogatych - musiało być coś nie tak :D W postaci widać elementy psychologicznego sadyzmu. Czar, jednak prysł w momencie, gdy (piesek) ujawnił prawdę o właścicielu. Scena w szopie dobra, ale powrót dziewczyny z kawałkiem drewna słaby, miała możliwość na ucieczkę. Było to głupie i zepsuło cały obraz, gdyby jeszcze pobiegł za nią, to miałoby jakiś sens. Końcówka skłania do refleksji. Film niezły, ale można byłoby dopracować scenariusz.

ocenił(a) film na 7
aortta

Hym.
Dla mnie całość to satyra Tindera. 
I to nie tylko ze strony męskiej, ale też żeńskiej - kobieta nie chciała iść z nim na drugą randkę, do chwili gdy jej koleżanka nie powiedziała, że spotkała milionera.
Wniosek z tego wszystkiego jeden i to smutny, reakcje przez neta są płytkie ;)

aortta

"nie ma normalnych mężczyzn na tinderze.." Czemu tak jednostronnie kobietko? Wywnioskowałaś to po tym marnym filmie?

aortta

zakompleksiona kobietko, widocznnie ty przyciagasz samych niennormalnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones