PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Średni.

ocenił(a) film na 5

Muszę powiedzieć, że się trochę zawiodłem. Może nie jestem fanem komiksów, filmów o superbohaterach etc. ale spodziewałem się czegoś więcej. Film nie wzbudził we mnie prawie żadnych emocji, jednak oglądało się go całkiem przyjemnie, choć im bliżej końca tym coraz mniej mnie interesował. Jest to po prostu poprawnie zrealizowany film, który dostarcza trochę rozrywki na raz, szkoda, że nic ponadto. W kwestii wykonania nie wyróżnia się na tle innych tego typu filmów. Na plus oczywiście efekty oraz gra aktorska. 5/10

użytkownik usunięty
Famasek

Początek nawet intryguje ale im dalej tym gorzej. Ma się wrażenie wtórności i przewidywalności. Marvel odgrzał znów tego samego kotleta tylko pod inną panierką. Najlepszym elementem tego filmu moim zdaniem był płaszcz, potem aktorzy robili co mogli, Cumberbatch zagrał dobrze, efekty niezłe, ale reszta to już blisko dna. Marvel praktycznie jedzie na jednym scenariuszu zmieniając tylko twarze bohaterów i ich moce.

Famasek

Popieram, do tego zupełnie nie śmieszny. Wszystko jest za poważne, a próby żartów wychodzą tak marnie,że zamiast uśmiechu pojawia się grymas politowania. Do obejrzenia tylko dla fanów Marvela i rozbuchanych efektów specjalnych. Te drugie to powtórka z Incepcji plus kalejdoskop barw i kształtów, który zamiast zachwycić przyprawiał o mdłości. Jak do tej pory to najgorszy film Marvela ratowany jedynie przez głównego aktora, który stara się jak może.

ocenił(a) film na 4
Famasek

Ja nawet nie obejrzałem do końca. Straszliwy, niewciągający bełkot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones