PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 832
oceny
7,3 10 1 198832
6,7 34
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Jestem swiezo po seansie i mam mieszane odczucia. Widzialem wszystkie produkcje Marvela, chociaż wielkim fanem blockbusterów nie jestem. Przyznam szczerze, ze na tle innych filmów o bohaterach, ten obraz wypada nieco słabiej. Poczatek jest wciagajacy, jednak "srodek", czyli w tym przypadku ta czesc, w której głowny bohater poznaje i uczy się swoich mocy, jest po prostu nudny.... Ta cała magia zamiast być magiczna, jest przedstawiona jakby tylko powierzchownie. Nastepnie mamy sekwencje starc "zła" z "dobrem", w których najlepszym elementem sa efekty specjalne. Koncowka jest bardzo szybka i jakos mało efektowna. Obraz troszkę przypomina Incepcje... Gra aktorska jak i obsada stoja na dobrym poziomie. Efekty - ogladalem w 3D - również sa na bardzo dobrym poziomie. Jednak ogolne odczucie po seansie to - niedosyt. Jak dla mnie film bardziej przegadany i chyba najsłabszy z całego uniwersum Marvela.... 6.5/10

ocenił(a) film na 8
Bambim

Wystarczy być fanem superhero. Nieco slabiej bo sie nie biją ciągle? Nauka swoich mocy i mistycyzm jest wlasnie najciekawszy. Nie, nie przypomina Incepcji bo te pomysly były wiele dekad przed Incepcją... Serio, oceniasz efekty 3D??? WTF Przegadany? Lubisz bum bum, prawda?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Widze, ze nie umiesz czytac ze zroumieniem.... Sa filmy, które opierają się glownie na dialogach - bez akcji, wybuchow i bijatyk, ale te dialogi musza mieć sens, prezentować jakiś poziom i wartości, a w Dr. Strange jest to tylko zwykle gadanie... Dla Ciebie nauka mocy jest najciekawsza i owszem, ta czesc w filmach o bohaterach zawsze jest najciekawsza, tez myslalem, ze tak będzie, jednak mnie to w przypadku Dr Strange nie poniosło, wręcz nudzilo. Owszem, pomysły przypominające Incepcje pojawiły się wcześniej, jednak w kinie Incepcja pierwsza to zaprezentowała. Przy Incepcji zachwycałem się tymi efektami, przy Dr Strangu już nie. Podejrzewam, ze gdyby produkcje wyszly odwrotnie, wówczas zachwycałbym się Twoim ulubionym filmem, a nie Incepcja. Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, żeby uszanować czyjas opinie, a nie czepiac się szczegolow wypowiedzi...

ocenił(a) film na 8
Bambim

yyyy od tego są dyskusje?

Bambim

Rozmowa 10/10
kolega nie wie czego chce a Himitsehu nie umie zadawać pytań
brawo hahaha

ocenił(a) film na 7
Bambim

Też mam ten niedosyt. I o ile nauka magii MOGŁA BYĆ ciekawa, o tyle z niewiadomych przyczyn ten element w filmie został przyspieszony i odnosimy wrażenie, że w ciągu dwóch dni zwykły doktor staje się jednym z najsilniejszych czarodziejów. Jedyne czego się uczył to otwierania portalu, a gdy to zrobił to nagle potrafił robić wszystko. Więc owszem.. zawiało tu nudą bo można było to naprawdę trochę rozciągnąć. Efekty 3D również zrobiły na mnie wrażenie aczkolwiek wcale du*y nie urwał mi ten cały trójwymiar, więc trochę mi szkoda tych pieniędzy na wersję 3D. Wizualnie ten film pochłonął moje serce, oglądałem to z otwartymi ustami, istne arcydzieło. Jednak od strony bardziej fabularnej... było dobrze ale... no nie, coś nie do końca to wyszło. Więc ja zostawiaj 7/10.

ocenił(a) film na 6
mejki

No właśnie, ta nauka mocy wyszla dokałdnie tak jak opisałeś. Efekty 3D dobre, jednak te podobne do Incepcji nie sa niczym nadzwyczajnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones