PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

To najprawdopodobniej błąd - niemożliwe by ten film miał premierę w styczniu 2016 w Japonii - chyba chodziło o 2017...

ocenił(a) film na 7
mikimiko2000

No właśnie też zacząłem się zastanawiać. Trailer nie tak dawno dopiero ujrzał światło dziennie, jeszcze kilka miesięcy temu publikowano zdjęcia z planu więc to nie jest możliwe.

ocenił(a) film na 7
mikimiko2000

Japończyk umię wszystko

mikimiko2000

Na imdb przeczytałem, że swoją oficjalną światową premierę (czyli w USA) film będzie miał 20.10.16, czyli filmweb po raz kolejny udowadnia, że jest tylko lokalnym niezbyt kompetentnym serwisikiem filmowym...

ocenił(a) film na 6
qoobab

"filmweb po raz kolejny udowadnia, że jest tylko lokalnym niezbyt kompetentnym serwisikiem filmowym..." Taa, drugim największym serwisem filmowym na świecie. Eh, ta premiera w styczniu 2016 to prawdopodobnie błąd i tyle, każdemu może się zdarzyć.

AlexGolian

taaa, tyle tylko że takich baboli na stronie jest całe mnóstwo, a na głupich pomniejszych stronkach fanowskich są często newsy po pierwsze wcześniej, a po drugie lepiej sprawdzone niż tutaj...

ocenił(a) film na 7
AlexGolian

To chyba nie wiesz na czym polega wybicie się. Dlaczego wszyscy wspominają filmweb z przeszłości? Bo był dobry i dzięki niemu zyskał popularność i użytkowników. To samo jest z producentami. Taki Microsoft czy Apple przez lata zyskuje użytkowników a później mogą sprzedać Nokie3310 za 10 000 zł z logiem jabłka albo windowsa i zombie to kupią :) Na filmwebie za czasów świetności ludzie korzystali z niego i uzupełniali swoje bazy. Teraz mają usuwać konta zawierające setki filmów, seriali, ocen, opinii, itd.? To jest swego rodzaju przywiązanie. Ale prawda jest taka, że od 2-3 lat mam wrażenie, że ten portal został oddany innej władzy. Nie pamiętacie już białego tła wypalającego oczy? Świetnego facebookowego walla (który zresztą nadal jest dostępny)? LAJKI? Zmiana forum? Usunięcie oglądanych seriali z profilu? Usunięcie ocenianych aktorów w naszym profilu? BYKI w artykułach, spojlery w tytułach artykułów? Stroną zajmuje się jakiś designer ale pomysły napływają od ludzi, których największym problemem jest kartkówka z "pszyry" więc ... od dłuższego czasu nie dziwi mnie już nic na tym portalu.

mejki

Skoro ruszyła reklama to na pewno wkrótce pojawi się w kinach (widziałem między innymi na ipli reklamę tego filmu).

użytkownik usunięty
Besiek20

kolejny troll? Ten film będzie za 13 dni w kinach a ty o jakiejś ipli pierd***lisz

użytkownik usunięty
AlexGolian

na tej stronie to nie jedyny błąd

użytkownik usunięty
qoobab

poziom tego portalu spada tutaj z dnia na dzień

Jakby co data już poprawiona :)

użytkownik usunięty
wort801

wiem :) mam za to 1 punkt :D

Trochę dziwne ponieważ dałem poprawkę jako pierwszy poza tym system właśnie sprawdza moją poprawkę i gratuluję :)

użytkownik usunięty
wort801

oj sorka :( w takim razie się pomylili xd filmweb

Spoko tylko teraz będzie podwójna data jak mi system zaakceptuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones