PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 700
ocen
7,3 10 1 198700
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

aktor grający głównego bohatera.
Nie mogę na tego faceta patrzeć. Ma wzrok jak osoba chora na autyzm. Taki tępy i nieobecny. Jak można taki potencjał, spierdzielić obecnością tego typa??
Chore.

ocenił(a) film na 8
pigmejmen26

Ty musisz być mega zjawiskowy za to :)

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

Zjawiskowy to nie, ale nie mam przynajmniej aparycji ułoma.

ocenił(a) film na 8
pigmejmen26

Musiałbym Cię zobaczyć :)

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

Za krótko się znamy ;)
Nie pokazuję się na pierwszej randce ;P

pigmejmen26

Poważnie? To Twój argument na ocenę 1? Po prostu nie wierzę. Proszę napisz, że to troll, bo inaczej stracę wiarę w ludzkość.

I nie, nie chodzi mi o to, że skoro mi się film podobał to musi się podobać wszystkim. Jednak taki argument... żałosne.

ocenił(a) film na 1
_Zero_

Skoro przez tego kolesia nie jestem w stanie oglądać tego filmu to jaką ocenę mam dać ??
Skoro na dzień dobry mam torsje to film jest stracony.
To tak jakby wydali GTA6. Gra super wspaniała, ale grać mógłbyś tylko gejem.
Też wystawiłbym tej grze ocenę 1 bo nie byłbym w stanie w to grać.
Mimo że wszystkie poprzednie części wydane w 3D, przeszedłem z jęzorem przy pasie.
Proste.

pigmejmen26

" Gra super wspaniała, ale grać mógłbyś tylko gejem."

Jeśli miałoby to większy sens to czemu nie? Jeśli oddziaływałoby to na doświadczenia gracza i sposób w jaki jego postać odbiera świat, to dobry pomysł. Idiotycznym posunięciem za to byłoby wprowadzenie geja... bo tak, bez żadnych innowacji, tylko po to by sobie był.

Twoje podejście jest troche dziwne. Ok, ja też mam aktorów, których lubię bardziej a innych mniej Jednak nie da się zaprzeczyć jednemu Benedict Cumberbatch zagrał dobrze. To, że Tobie jego aparycja czy sposób zachowania nie odpowiada wcale nie sprawia, że to zły aktor czy zła postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones