PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 832
oceny
7,3 10 1 198832
6,7 34
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Powinni zmnienić fabułę! Marvel przecież mówił że to nie będzie origin. A w fabule... Ech,wy lenie...

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Obsady też jeszcze nie zaktualizowano chodź na początku grudnia oficjalnie potwierdzono, że Cumberbatch zagra doktora.

ocenił(a) film na 8
Oloka96

Zapewne będzie Baron mordo zobaczymy już go w Civil war kapitan ameryka jestem pewine :)

użytkownik usunięty
vangance

na 80% może będzie po napisach :)

no moze tak

ocenił(a) film na 6

ja bym liczył na Thora albo Strażników

LordVader345

Powinni odejsc od tego projektu Marvela i zajac sie wrescie pozadnie Spidermanem a nie znowu kolejne piery typu Avengers i Kapitan Smaleryka, Spiderman to najlepsza i najciekawsza postac od Marvela . A nie jakies tam Ironmeny i inne Strazniki galaktyki .

GTA1

Lecz się. Już zrobili mega syf z NIEsamowitym Spider Manem a teraz zrobią kolejny

Zartanxxx

zgadzam sie z toba zartanxxxie moze tez nowy spider man bedzie lepszy niz ten niesamowity szczegolnie 2 czesc po cu kurde 3 wrogow za duzo moim zdaniem powinni kurde dac jednego ale pozadnego co nie?

marvelfan_filmweb

Moim osobistym numerem jeden jest Carnage i tyle w temacie.

Zartanxxx

no i dobrze moim tez chociaz moglby mu pomac venom lub kraven łowca ale te nowe czesc to sa slabe nie maja wogole klimatu pierwsze byly lepsze co uwazasz mam racje czy nie ?

marvelfan_filmweb

Spider Man tylko z Tobym Magiure. Carnage w tym nowym może być ewentualnie Shocker albo Rhino no nie wiem

Zartanxxx

shocker mi pasuje i carnage bo rhino niee bo spierdzielil swoja postac w amaizing spider man 2 za krotko był uważasz ze powinien powstac film sinister six bo ja mam co do tego obawy co uwazasz zartanxxxie ?

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

Jeśli Chodzi o The Amazing Spider-man 2 to był najlepszy zaraz po Spider-manie (2001) i Spider-manie 2 (2004) był klimat komiksu skupienie się na relacjach z Harrym i odkrywaniu przeszłości rodziców btw. była usunięta scena gdzie Peter na cmentarzu spotyka swojego ojca i rozmawia z nim

Borsu_2

Aha a prześlesz do niej link , bo jej nie widziałem .

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=xvNLiwXIKos

Borsu_2

Dzięki drogi Borsu ale to był Peter a nie Harry mały szczegół.

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

no ale nie rozumiem, przecież gadał z ojcem

Borsu_2

Chodzi o to , że to nie Harry gadał z swoim ojcem na cmentarzutylko Peter ze swoim ojcem rrozmawiał o to mi chodziło.

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

faktycznie źle to ująłem

GTA1

Spiderman to gowno, ile juz miał filmów 7? 8? Stary spiderman to ciota i tyle, nowy też. Jest nudny, lata na tych swoich linach z pajeczyny, nie jest w żadnym stopniu inteligetny.
Już sam Falcon jest od niego ciekawszy.

ocenił(a) film na 6
marcin199518

Polecam poczytać jaki kolwiek komiks z Spideym i nauczyć się liczyc

ocenił(a) film na 7
GTA1

Jeśli chodzi o Spider Mana to najlepszy jest ten serial animowany co kiedyś w Tv leciał ;p ->http://www.filmweb.pl/serial/Spider-Man-1994-121831

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Minęło 1,5 roku. Film pojawił się w kinach serwując kolejne origin story.

Widać to nie było lenistwo - to była prekognicja! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones