PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 799
ocen
7,3 10 1 198799
6,7 34
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Jedyny plus tego filmu to Benedict Cumberbatch, reszta to podróbka Assassin's Creed. Premiera styczeń 2017.

ocenił(a) film na 7
mohaarp

Wątpię w twoją znajomość tematu...

W którym miejscu Doktor jest zabójcą korzystającym z ukrytych ostrzy, ścigającym Templariuszy po historycznych miastach?
Bo mi do tej pory się wydawało, że będzie to film na podstawie komiksu Steve'a Ditko opowiadający o przygodach najwyższego czarnoksiężnika, który korzystając z magii będzie bronił Ziemi przed zagrożeniami z innych wymiarów...

Ale skoro naprawdę widzisz jakieś kopiowanie to wiedz, że komiks powstał już w ubiegłym wieku, więc jeśli ktoś kopiuje to Assassin od Doktora, a nie na odwrót.

Już sama nazwa postu pozwala mi sądzić, że jest to jakiś rodzaj gimbusiarskiego trollingu, ale ok. Dyskutujmy!

mohaarp

Podróbka Assassin's? Przecież AC i DS to dwa różne tematy....Nie masz pojęcia o czym piszesz, a tym bardziej nie znasz komiksów, książek, gier i filmów.

ocenił(a) film na 8
Przemo185

Pomijając że Doctor Strange był w marvelu kilka dekad wcześniej :P

mohaarp

Filmy pomyliłeś :)

mohaarp

Zastanawia mnie... czy ty nie masz pojęcia kim jest Doktor Strange, czy nie znasz Assasin's Creed? :D

mohaarp

Zastanów się, co było pierwsze.

Mahone93

Chapiecie baity jak młode pelikany.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Eeeee tam, trzeba pokazać wyższość :P

ocenił(a) film na 7
mohaarp

Nie prawda, to jest podróbka Władcy Pierścieni i Jamesa Bonda.

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Tak Bridżyt Dżons w świecie fantasy...

ocenił(a) film na 8
mohaarp

wiesz, że Doctor Strange jest postacią bodajże z lat 60tych, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones