PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 601
ocen
7,3 10 1 198601
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Mam dziwne wrażenie, że kiedy Doktor Strange wychodził z sanktuarium w Londynie nazwa ulicy była łudząco podobna do tej na której mieszkał Sherlock Holmes w którego aktor także się wciela.

ocenił(a) film na 7
KlakierPLNY

Też zwróciłam na to uwagę.

ocenił(a) film na 8
KlakierPLNY

Tyle, że ta ulica znajduję się w Nowym Jorku :D

ocenił(a) film na 9
PePe800g

Sam jesteś Nowy Jork. To była scena jak Doktor wyszedł z sanktuarium w Londynie

ocenił(a) film na 8
KlakierPLNY

Dobrze wychodził z Sanktuarium w Lodnynie ale ta ulica 177A Bleecker Street jest na obrzeżach Nowego Jorku

ocenił(a) film na 9
PePe800g

To jednak raczej właśnie NY był. Ale nazwa ulicy dalej łudząco podobna. ^^

ocenił(a) film na 9
PePe800g

Sorry za błąd.

ocenił(a) film na 8
KlakierPLNY

Ja też na początku myślałem, że to w Londynie właśnie po tabliczce z nazwą ulicy ale za bardzo amerykańsko wyglądała ta ulica i potem jeszcze kamerą najechali na Nowy Jork ;p

ocenił(a) film na 8
KlakierPLNY

ale w filmie jest powiedziane, że obronił Nowojorskie sanktuarium, a nie widziałem aby przemieszczał się między sanktuariami...

ocenił(a) film na 9
zbigniew886

Byłem ponownie na seansie i faktycznie to jest NY. Mea culpa. ;)

ocenił(a) film na 8
KlakierPLNY

spoko :) przyznam, że ta nazwa ulicy mnie zmyliła i praktycznie cały seans podejrzewałem, że to Londyn :) nawet jak za pierwszym razem sanktuarium pokazane jest na tle miasta to mówię do siebie Londyn, zasugerowany nazwą ulicy :P ale na końcu jest pokazane znowu na tle miasta i wtedy się przyjrzałem i stwierdziłem Nowy Jork :) no i musiałem się upewnić co i jak :P

ocenił(a) film na 9
KlakierPLNY

Mi bardziej przykuła uwagę scena w szpitalu, gdzie Strange patrząc w lustro poprawia kołnierz peleryny a tak dokładniej to stawia ten kołnierz do góry. W tym momencie aż się uśmiechnęłam, bo to taka scena wyjęta prosto z Sherlocka. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones