PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Taka bajeczka dla dzieci, strasznie schematyczny, praktycznie każdy film marvela wygląda podobnie powoli staje się to już mocno nudne co do samego filmu nic szczególnego tak szczerze to przez większość filmu się nudziłem, w zasadzie ciągle to samo - ratowanie świata przez superbohaterów , żeby jeszcze fabuła była jakoś bardziej ambitna, ciekawsza, bardziej urozmaicona a tak mnie to już naprawdę mocno nudzi co do gry aktorskiej też raczej krótko mówiąc bez rewelacji, podsumowując film który śmiało można sobie odpuścić no chyba że ma się 10- 16 lat to wtedy faktycznie jest to film intelektualnie adekwatny do wieku...

ocenił(a) film na 8
slobi

Ojj jakiś Ty dojrzały :)

ocenił(a) film na 8
slobi

"Film intelektualnie adekwatny"
Jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było posypać się brokatem, a nie używać zwrotów, które nie mają sensu.

ocenił(a) film na 4
sethrollins

Widzę że to chyba ty chciałbyś zabłysnąć ale póki co marnie Ci to wychodzi jak się ucina końcówkę zdania czy też jakiejś krótkiej wypowiedzi to nic dziwnego że to nie ma sensu.....
,,Film intelektualnie adekwatny do wieku" to już chyba ma sens prawda ale jak widać co nie którym nawet takie coś sprawia problemy....

ocenił(a) film na 8
slobi

Gdybyś nie wstawił słowa "intelektualnie" to rzeczywiście byłoby to stwierdzenie poprawne.
Niemniej, bawią mnie ludzie, którzy próbują ukazać jacy to oni są dorośli i jakim są i wielkimi krytykami filmowymi.

ocenił(a) film na 4
sethrollins

No właśnie mylisz się bo nie jestem żadnym wielkim krytykiem filmowym, wyrażam tylko swoje zdanie z którym możesz się zgadzać lub nie ale po prostu boli Cię to że takie ,,arcydzieło" oceniłem tak nisko....

slobi

Trochę się z tobą zgadzam, chociaż na filmie bawiłam się nawet spoko, bo... wiele nie oczekiwałam. Doctor Strange to dla mnie takie połączenie Dr Housa z Karate Kid. Najgorsze były te suche żarty głównego bohatera. Były tak złe, że chyba nwet ich autor się nie śmiał przy pisaniu.

ocenił(a) film na 8
Ladynight

Tylko że Doktor Strange był pierwszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones