PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 601
ocen
7,3 10 1 198601
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Byłem na filmie wczoraj w UK i muszę wam powiedzieć, że robi niesamowite wrażenie. Wizualnie majstersztyk, na chwilę obecną nie do podrobienia. Fabularnie i aktorsko również film jest świetny.

mieszko616

Czy są jakieś sceny po napisach?

ocenił(a) film na 7
Hetaliafangirl

Tak. Zdaje się, że dwie.


SPOILER!
....
...
..
.
.
W pierwszej Doktor mówi, że pragnie pozbyć się z Ziemi wszystkich zagrożeń pozaziemskich. Przyjmuje Thora i mówi, że pomoże mu odnaleźć Odyna jeśli Thor na zawsze opuści Ziemię.
Druga to podobno Mordo odbierający moc jakiemuś czarodziejowi i mówiący że jest zbyt wielu magów.

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

Jest dokładnie tak jak mówisz :)

ocenił(a) film na 7
mieszko616

W sumie jeszcze na filmie nie byłem, ale wydaje mi się, że dobrą motywacją dla Mordo do przejścia na ciemną stronę mogło by być fakt, że zasoby magii w świecie są ograniczone (tak było w komiksach), a on zauważa że zbyt wielka ilość magów sprawia, że żaden z nich nie jest wystarczająco potężny by bronić Ziemi. Na dodatek uważa część z nich za nieodpowiedzialnych głupców i wystawiają oni Ziemię na niebezpieczeństwo.

ocenił(a) film na 9
wifi_wifi

W filmie jest podobnie ;)
Zostan na sceny po napisach

ocenił(a) film na 8
mieszko616

Fabularnie niestety film kuleje.Ja daję 8/10 bo pierwsza połowa jest tylko ok.Dla mnie za krótki o jakies 30 minut.

mieszko616

Rewelacyjny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones