PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 837
ocen
7,3 10 1 198837
6,7 34
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

W filmie jest jedno piękne zdanie mówiące o ...
NIE JESTEŚ PĘPKIEM WSZECHŚWIATA

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Nie jesteś pępkiem wszechświata - tłumaczę :)
Doktor Strange nie chciał uczestniczyć w całej tej walce. Uważał siebie za doktora a nie za jakiegoś tam maga, czy też obrońcę ludzkości. On chciał być tylko tym, kim był wcześniej i nie chciał oddać życia za innych.
Każdy z nas chce szczęścia tylko dla siebie, nie chcemy poświęcać się dla innych. Innych mamy w 4-ch literach.
Nie jesteś pępkiem wszechświata - nie jesteś najważniejszy na świecie.
Mamy więcej niż inni, ale chcemy jeszcze więcej i tak bez końca. Im więcej mamy tym więcej chcemy i myślimy że będziemy bardziej szczęśliwsi.
Kiedy nie myślisz o swoim szczęściu lecz dajesz samego siebie innym i ktoś ci powie DZIĘKUJĘ, jak się wtedy czujesz ?
Czy tak dużo trzeba do szczęścia?
Dobre słowo, uśmiech, szczery komplement, kilka zł biednemu/biednej, ustąpienie miejsca starszej osobie w autobusie, obrona słabszego z którego ktoś się naśmiewa ( ty grubasie, rudzielcu, cieniasie, frajerze ...) lub bije, itp.

W afryce dzieci umierają z głodu a my żremy jak świnie, więcej i jeszcze więcej, tylko JA, JA, i JA.
Nie jesteś pępkiem wszechświata.
Chyba już starczy ?

Polecam film - Jeeg Robot
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones